Wręczono Nagrody Starosty Kartuskiego Perły Kaszub 2018! [ZDJĘCIA]

Wręczono Nagrody Starosty Kartuskiego Perły Kaszub 2018! [ZDJĘCIA]

Pięć kategorii, piętnaście wyróżnień i dwie nagrody specjalne. Za nami rozdanie Nagród Starosty Kartuskiego „Perły Kaszub” za 2018 rok. W tym roku w nowej odsłonie, na Dniach Powiatu Kartuskiego.

Dni-Powiatu-Kartuskiego-2019-I-fot.-zKaszub.info-IMG_5875

Dni-Powiatu-Kartuskiego-2019-I-fot.-zKaszub.info-IMG_5875
Obraz 1 z 33

Kategoria „Przedsiębiorczość”:

Nominacja – Gospodarstwo Rolne, Rzeźnia, Masarnia Jan Sychta z Miechucina, za systematyczny rozwój firmy rodzinnej dbającej o wysoką markę produktów będących wyróżnikiem regionu. 

Nominacja – Zdrojewscy sp. z o.o. za dynamiczny rozwój firmy w zakresie produkcji wibroprasowanych elementów betonowych, utrzymanie wysokiej jakości produktów oraz profesjonalny menagment. 

Laureat – Berendsen Textile Service sp. z o.o. w Żukowie za profesjonalizm działania oraz dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów i usług, a także wspieranie wielu inicjatyw społecznych. 

Kategoria „Kultura”:

Nominacja – Sławomir Bela za pasję i stworzenie atrakcyjnej cyklicznej imprezy motoryzacyjnej na Kaszubach, Festiwalu Auto Moto „Classówka Baukrane”.

Nominacja – Zespół Regionalny „Krosniata” z Kartuz za wieloletnią działalność artystyczną wspierającą rozwój tradycji i kultury kaszubskiej. 

Reklamy


Laureat – Mirosław Marek Kuczkowski za aktywne działania edukacyjno-kulturalne na rzecz środowiska lokalnego oraz bogaty dorobek naukowy w zakresie szeroko pojętego dziedzictwa kulturowego regionu.

Kategoria „Sport”:

Nominacja – Uczniowski Klub Sportowy Bat z Kartuz za systematyczność, pasję i wolę walki oraz wysokie osiągnięcia sportowe w koszykówce.

Nominacja – Jakub Skierka za wysokie osiągnięcia sportowe w pływaniu oraz liczne sukcesy zawodowe w kraju i za granicą.

Laureat – Gevorg Sahakyan z Kartuz za wysokie osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

W kategorii „Turystyka”:

Nominacja – Adler Medical Spa ze Zgorzałego za stworzenie atrakcyjnej oferty rekreacyjno-turystycznej w malowniczym zakątku Szwajcarii Kaszubskiej.

Nominacja – Restauracja Lawendowy Kredens z Miszewa za przedsiębiorczość i stworzenie ciekawej oferty gastronomicznej dla mieszkańców i gości odpoczywających na Kaszubach.

Laureat – Hotel Kiston i SPA w Kistowie za stworzenie i wzbogacenie ciekawej oferty rekreacyjno-turystycznej oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Nagroda Specjalna Starosty Powiatu Kartuskiego:

Ks. dr Marek Trybowski za szczególną wrażliwość i empatię na drugiego człowieka, długoletnią działalność społeczną i ogromna zaangażowanie w realizację wielkiego dzieła hospicyjnego oraz bezcenny wkład pracy w liczne akcje i przedsięwzięcia realizowane przez Caritas.

Nagroda Specjalna Przewodniczącego Rady Powiatu Kartuskiego:

Jan Czapiewski za wieloletnie aktywne działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, dbałość o wartości ziemi kaszubskiej, bogaty dorobek zawodowy oraz promowanie powiatu kartuskiego poprzez organizację zawodów wędkarskich „Media Ostrzyce”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*