Otwarto nową część szkoły wraz z łącznikiem w Kiełpinie [ZDJĘCIA]

Otwarto nową część szkoły wraz z łącznikiem w Kiełpinie [ZDJĘCIA]

16 października miała miejsce uroczystość otwarcia nowego łącznika w szkole w Kiełpinie. Gmina Kartuzy w sierpniu 2017 r. podpisała umowę z wykonawcą inwestycji rozbudowy, nadbudowy, przebudowy i termomodernizacji budynku Zespołu Szkół w Kiełpinie.

dsc_4850

Zdjęcie 1 z 20

Gmina Kartuzy w sierpniu 2017 r. podpisała umowę z wykonawcą inwestycji rozbudowy, nadbudowy, przebudowy i termomodernizacji budynku Zespołu Szkół w Kiełpinie. Przetarg na to zadanie wygrała firma BUDREM-RYBAK Sp. z o.o. z Luzina. Umowa opiewa na kwotę 4 mln 373 tys. 507 zł i 58 gr brutto. Zakończyła się już realizacja projektu, 16 października miała miejsce uroczystość otwarcia nowego łącznika. 

Zadanie było realizowane w ramach projektu pn. Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków stanowiących własność Gminy Kartuzy – etap II, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, OP.10.  Energia, Działanie 10.01. Efektywność energetyczna – mechanizm ZIT, Poddziałanie 10.01.01. Efektywność energetyczna – mechanizm ZIT – wsparcie dotacyjne.

Reklamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*