Za nami 10. kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej – pełna emocji!

Rozgrywki Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wkraczają w decydująca fazę. Właśnie zakończyła się 10 seria spotkań, w której nie zabrakło zaciętych meczów oraz niespodzianek.

KHLPN - 2018 02 04 (1)

KHLPN - 2018 02 04 (1)
Obraz 1 z 31

Największym zaskoczeniem tej kolejki jest strata punktów lidera tabeli. Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, która była zdecydowanym faworytem w meczu z CUBE Kartuzy musiała zadowolić się podziałem punktów. Ambitna postawa zawodników CUBE spowodowała, że mecz zakończył się remisem 4-4.

Również remisem ale tym razem 1-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy zespołami Gaz Rom i Słońce Kartuzy. Żadna z drużyn nie może być z tego wyniku zadowolona. Słońce ma już tylko matematyczne szanse na medale. Komplet punktów dla Gaz Romu mógł dać tej drużynie awans na czwarte miejsce w tabeli i bezpośrednią walkę o miejsce w pierwszej trójce na koniec rozgrywek.

Niespodziewaną porażkę Kwiaciarni Zaremba wykorzystał Markbud Grzybno, który po zwycięstwie 9-3 nad zespołem Krzewy Róg Garcz umocnił się na pozycji wicelidera i ma już tylko punkt straty do lidera.

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy w ostatnich tygodniach drużyna ABA-Sport.pl. Tym razem w zaciętym spotkaniu piłkarze tej drużyny pokonali Markaz Kartuzy 4-3. W ostatnim spotkaniu tej kolejki Atut Kartuzy zwyciężył Chłodnię Kartuzy 14-2.

10 kolejka:

Pauza: ELWOZ Szklana

Gaz- Rom -Słońce Kartuzy 1-1

Amator Junior Kiełpino- FC II Kartuzy 3-1

Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy- CUBE Kartuzy 4-4

ABA-Sport.pl- Markaz Kartuzy 4-3

Markbud Grzybno- Krzewi Róg Garcz 9-3

Atut Kartuzy- Chłodnia Kartuzy 14-2

Ranking Strzelców:

Jakub Leszkiewicz- Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy: 22 bramki

Sylwester Bielicki – Markbud Grzybno: 15 bramek

Arkadiusz Miotk – Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy: 14 bramek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*