Mistrzostwa Europy Supercross w Gdańsku: na zawodników czeka Superszkoła [WIDEO]

Mistrzostwa Europy Supercross w Gdańsku już 18 listopada. Zawodnicy o mistrzowski tytuł walczyć będą w Ergo Arenie. Wcześniej jednak wezmą udział w zajęciach Superszkoły.

Superszkoła1

Obraz 1 z 4

fot. filmcay.com

W ramach popularyzacji i promocji Supercrossu promotor Mistrzostw Europy – Agencja Sportainment zorganizowała zawodnikom i zawodniczkom specjalne zajęcia prowadzone przez znanych, lubianych i doświadczonych nauczycieli, „wyjętych“ wprost z toru motocrossowego.

Zobacz też: Rebelianci z Kartuz walczyli w Pile i Kaliszu [ZDJĘCIA]

Cykl lekcji został poświęcony między innymi: zasadom pracy silnika, historii Supercrossu, odpowiedniej diecie oraz technice pokonywania Whoopsów. Nie zabrakło zajęć praktycznych z wykonywania Whipów. Te wyjątkowe zajęcia dla adeptów Supercrossu poprowadzili: Karol Kędzierski, Łukasz Kędzierski, Jakub Galiński, Maciej Siekaj i Paweł Wizgier. A w szkolnych ławkach zasiedli między innymi: Maks Chwalik, Szymon Staszkiewicz, Alan i Erwin Barszczewscy oraz Paweł i Piotr Płochoccy.

Pierwszy odcinek cyklu, w którym Karol Kędzierski ujawnia tajniki pracy silnika, można zobaczyć tutaj:


Rejestracja chętnych do udziału w Mistrzostwach Europy w Supercrossie na tej stronie, zaś regulamin zawodów dostępny jest tutaj!  


Pierwsze w Polsce Mistrzostwa Europy w Supercrossie już za niecały miesiąc. Odliczajcie z nami i zapiszcie się do najlepszej Superszkoły w Europie kupując bilety na to niesamowite wydarzenie w salonach EMPIK oraz na Eventim.pl.

Skomentuj: Mistrzostwa Europy Supercross w Gdańsku: na zawodników czeka Superszkoła [WIDEO]

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*