Kurczaki z rożna w Kartuzach w nowej odsłonie!

Kurczaki z rożna w Kartuzach w nowej odsłonie!

Soczyste kurczaki z rożna wróciły do Kartuz! Popularny punkt Angelo Street Food ma teraz nowych właścicieli – Gabriela Hirsz i Łukasza Jandzińskiego, przyjaciół od podstawówki, którzy postanowili wspólnie „przejąć” i poprowadzić biznes. A już latem do menu lokalu dołączą słodkie niespodzianki. Jakie? Przeczytaj koniecznie artykuł!

Skąd pomysł, aby „wskrzesić” popularne kurczaki z rożna w Kartuzach?

Jak mówią właściciele Angelo Street Food, nigdzie w pobliżu nie ma punktu z tego rodzaju gastronomią. Sami również bardzo lubią kurczaka z rożna i zauważają, że ich grono stałych klientów sukcesywnie się powiększa.

Gabriel Hirsz, jeden z właścicieli podkreśla, że kurczak z rożna z frytkami to świetny pomysł na rodzinny obiad. Priorytetem młodych przedsiębiorców jest to, aby kurczaki zawsze były świeże, a w efekcie idealnie wypieczone. Zależy in na tym, by klienci odwiedzający ich punkt czuli się jak u siebie, a przygotowanego kurczaka mogli zjeść zarówno na miejscu, jak również zabrać do domu.

-W naszym menu mamy również dwa rodzaje frytek – cienkie i grube. Są różnego rodzaju boxy – z polędwiczkami, nuggetsami i skrzydełkami, mamy też hot-dogi – mówią właściciele Angelo Street Food. – W sezonie letnim pojawią się również gofry, co z pewnością zadowoli klientów, ponieważ nie ma w Kartuzach nigdzie punktu z goframi. Wprowadzamy także churrosy, jest to hiszpański przysmak na słodko.

Gabriel Hirsz wraz z drugim współwłaścicielem Łukaszem Jandzińskim są przyjaciółmi od podstawówki. Jak wspominają, razem grali w piłkę w klubach i szkole. Pewnego dnia nadarzyła się okazja, by „przejąć” kartuskie kurczaki z rożna i wspólnie poprowadzić interes. Panowie dają z siebie 200 procent, by wykorzystać tę szansę.

Odwiedź stronę Angelo Street Food na Facebooku i na Instagramie!

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*