KS Gokken w Bydgoszczy wywalczył 5 złotych, 10 srebrnych i 22 brązowe medale [ZDJĘCIA]

KS Gokken w Bydgoszczy na zawodach XVI CENTRAL EUROPE OPEN – KARATE WKF – GRAND PRIX POMORZA I KUJAW wywalczył 5 złotych, 10 srebrnych i 22 brązowe medale

Zawodnicy z Chwaszczyna na zawodach XVI CENTRAL EUROPE OPEN – KARATE WKF – GRAND PRIX POMORZA I KUJAW przebywali 4 i 5 marca.

W turnieju uczestniczyli katarecy z ponad 50 klubów z Polski, Czech, Rosji oraz Niemiec. W sumie w szranki stanęło ponad 580 zawodników. Rywalizowali oni o medale i trofea.

Pierwszego dnia zawodów, w sobotę, 4 marca startowali zawodnicy w wieku od 14 lat wzwyż.  Dla części seniorów był to również przedstart przed zbliżającymi sią MP Polski.
W niedzielę natomiast na matach walczyli młodsi zawodnicy, którzy prezentowali dobry poziom oraz doskonale wykonali założony plan.
Klub Gokken Chwaszczyno uplasował się  na 10 miejscu, zdobywając 5 złotych, 10 oraz 22 brązowe medale.

Skomentuj: KS Gokken w Bydgoszczy wywalczył  5 złotych, 10 srebrnych i 22 brązowe medale [ZDJĘCIA]