Konkursy "Nowy dom dla Chmielna" i "Chmielneński Spójnik" rozstrzygnięte!

Konkursy „Nowy dom dla Chmielna” i „Chmielneński Spójnik” rozstrzygnięte! [ZDJĘCIA]

W poniedziałek na Politechnice Gdańskiej odbył się finał konkursów architektonicznych „Nowy dom dla Chmielna” i „Chmielneński Spójnik”, zorganizowanych wspólnie przez uczelnię i samorząd Chmielna.

Final-konkursow-na-Politechnice-Gdanskiej-_3161_800x533

Zdjęcie 1 z 12

Fot.: Urząd Gminy Chmielno

Fot.: Urząd Gminy Chmielno9 lutego ogłoszone zostały wyniki trzech konkursów ,,Nowy dom dla Chmielna” i ,,Chmielneński Spójnik” oraz „Pejzażowa wstęga – nawodna ścieżka dla Chmielna”.

Zobacz też: Anna Rogowska podbiła serca dzieci w Chmielnie [ZDJĘCIA]

Pierwsze dwa z wymienionych to konkursy architektoniczne. Zadaniem ich uczestników było zaprojektowanie współczesnego, jednorodzinnego domu mieszkalnego z zagospodarowanym otoczeniem  („Nowy dom dla Chmielna”) oraz budynku turystycznego z zagospodarowanym otoczeniem w okolicach przesmyku pomiędzy jeziorami Kłodno i Białe w Chmielnie („Chmieleński spójnik”). Trzeci z konkursów dotyczył projektu ścieżki turystyczno-rekreacyjnej nad jeziorem Kłodno („Pejzażowa wstęga – nawodna ścieżka dla Chmielna”).

Reklamy

Wyboru najlepszych projektów dokonał sąd konkursowy w składzie 8-10 osób, złożony z przedstawicieli Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej i Urzędu Gminy Chmielno oraz mieszkańców Chmielna. 

Skomentuj:   Konkursy „Nowy dom dla Chmielna” i „Chmielneński Spójnik” rozstrzygnięte! [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*