W niedzielę, 10 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi obył się koncert kolęd. Rumianie mogli podziwiać znakomity występ Olgi Bończyk, Alicji Majewskiej, Łukasza Zagrobelnego oraz Włodzimierza Korcza.
Zainteresowanie koncertem przerosło oczekiwania organizatorów, dlatego też artyści na scenę wyszli dwukrotnie – o godz. 17:00 i 19:45. W sumie występy obejrzało blisko 2000 osób!
Zobacz też: Rumia z dwoma prestiżowymi wyróżnieniami
REKLAMA












![Przyszli na świat… Dzieci urodzone w kartuskim szpitalu [2018.11.13]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/11/13112018_NIEMOWLAKI-6-150x150.jpg)
![Rekordowa ilość zawodników na VII Pętli Tuszkowska Matka. Startowało 443 biegaczy [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/07/DSC_0078-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze