Komunikacja autobusowa na Kaszubach w okresie Wielkanocy ulegnie zmianie. P.A. Gryf informuje o zasadach, które obowiązywać będą od 24 do 29 marca 2016 r.

Autobusy kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w dni powszednie wolne od nauki szkolnej (nie zostaną wykonane kursy oznaczone w rozkładzie literą S).
26 marca 2016 r. (Wielka Sobota)
Autobusy kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty.
Zobacz też: Gryf wyposażył autobusy w Internet bezprzewodowy i ładowarki
27 marca 2016 r. (Wielkanoc)
Komunikacja regionalna oraz linie bezpłatne nie będą funkcjonować.
28 marca 2016 r. (Poniedziałek Wielkanocny)
Autobusy kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w niedziele i święta. Nie będą funkcjonować linie bezpłatne.
29 marca 2016 r. (wtorek)
Autobusy kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w dni powszednie wolne od nauki szkolnej (nie zostaną wykonane kursy oznaczone w rozkładzie literą S).
Skomentuj: Komunikacja regionalna P.A. Gryf w okresie Wielkanocy




![Eko Dzień Dziecka – „Przodkowskie dzieci segregują śmieci” [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/05/30052018_dzien_dziecka_przodkowo-36-150x150.jpg)

![Mikołajki w Szymbarku: parada, kiermasz i fajerwerki [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/12/Mikolajki-w-Szymbarku-parada-kiermasz-i-fajerwerki-ZDJECIA-150x150.jpg)

![OSP Banino: wypadkowy czwartek [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/01/OSP-Banino-wypadkowy-czwartek-ZDJECIA-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze