Kazimierz Klas, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie gościem programu "Na Dywaniku"

Kazimierz Klas, Dyrektor ZSP w Przodkowie – „Na Dywaniku” [02.05.2018]

Kazimierz Klas gościem programu „Na Dywaniku”
W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, już jutro Święto Trzeciego Maja, a cały rok 2018 naznaczony jest setną rocznicą odzyskania niepodległości. O świętach państwowych, patriotyzmie, a także inwestycji przy szkole rozmawiamy z Kazimierzem Klas, Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie.

Kazimierz Klas, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie gościem programu „Na Dywaniku”

Kazimierz Klas o patriotyzmie

Drugiego maja w Polsce, od 2004 roku, obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polski. Nie jest to dzień wolny od pracy, jednak warty odnotowania i przypomnienia. Coraz więcej podwórek, domostw i balkonów ustrojonych jest biało-czerwonymi flagami. W gminie Sierakowice przeprowadzono nawet akcję wysyłania flag do mieszkańców. Rok 2018 tym bardziej skłania do rozmów na temat patriotyzmu i tradycji. Obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

O symbolach narodowych, dzisiejszym patriotyzmie i świętach państwowych rozmawiamy w programie „Na Dywaniku” z Kazimierzem Klas, historykiem i Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie. 

Reklamy

O inwestycji przy ZSP w Przodkowie

Poruszamy również temat budowy hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie. Nie tak dawno w mediach dużo mówiło się o tej inwestycji. Swój wkład w jej realizację ma zarówno Powiat Kartuski, jak i Gmina Przodkowo. Wszystko to dzieje się w bardzo ważnym dla szkoły czasie – 60-leciu placówki.

Kazimierz Klas gościem programu „Na Dywaniku”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*