Kartuzy. Wyjątkowa Rewia Mody

Kartuzy. Wyjątkowa Rewia Mody

Z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Centrum Wsparcia Społecznego w Kartuzach odbyła się Rewia Mody z udziałem wyjątkowych modeli. W pokazie wzięli udział podopieczni placówek wsparcia osób niepełnosprawnych. Na wydarzenie zaproszono również m. in. burmistrza Kartuz Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego i jego zastępczynię Sylwię Biankowską oraz Jana Mazura, kierownika GOPS.

Kreacje prezentowane w pokazie miały nawiązywać do stylu lat 70., 80., i 90. Modele prezentowali się w czterech odsłonach – stylu disco, militarnej, sportowej i wieczorowej. Zwłaszcza ostatnia część pokazu zachwyciła publiczność, gdyż kreacje wieczorowe stworzono metodą recyklingu.

Na pokazie zaprezentowali się podopieczni ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Chmielnie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chmielnie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Kobysewie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Rybakach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Kościerzynie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Somoninie, Ośrodka Geriatrycznego w Sianowie i Środowiskowego Domu Samopomocy w Kartuzach.

Reklamy

Prezentacje oceniało jury w składzie: Artur Socha, Barbara Ramczykowska i Natalia Gil. Wszyscy uczestniczy otrzymali nagrody lub upominki.

Wyniki:

I miejsce – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Somoninie

II miejsce – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kartuzach

III miejsce – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Chmielnie

Wyróżnienia wręczono modelom z ŚDS w Chmielnie, ŚDS w Rybakach, Kobysewie, Kościerzynie i ośrodka w Sianowie.

Urząd Miejski w Kartuzach (Oprac. A.B.)

DSC_0006

Zdjęcie 1 z 19

Więcej zdjęć TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*