Kartuzy. Wrócił tradycyjny „opłatek” struktur PiS-u. Dyskutowano m. in. o wyborach parlamentarnych

Kartuzy. Wrócił tradycyjny „opłatek” struktur PiS-u. Dyskutowano m. in. o wyborach parlamentarnych

Lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości, a także wszyscy sympatycy partii spotkali się w ubiegłym tygodniu w Kartuzach na spotkaniu opłatkowo-noworocznym. Jak mówi szefowa lokalnych struktur Sylwia Leyk, rozmawiano m. in. o nadchodzących wyzwaniach, w tym zbliżających się wyborach parlamentarnych. Zobacz zdjęcia!

W zeszłym tygodniu w kartuskiej restauracji „Palmeta” (dawnej Kawiarence Pod Refektarzem) odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne działaczy Prawa i Sprawiedliwości kartuskiego komitetu, a także sympatyków partii.

Tradycyjny „opłatek” struktur PiS-u powrócił w tym roku po 3-letniej przerwie spowodowanej pandemią. W spotkaniu uczestniczyli także samorządowcy, radni wszystkich szczebli, pełnomocnik okręgu nr 63 – poseł Aleksander Mrówczyński oraz wicewojewoda Mariusz Łuczyk.

Reklamy

Fragment ewangelii wg Św. Łukasza odczytał ksiądz Piotr Krupiński. Dokonał on poświęcenia opłatków, którymi zgodnie z tradycją zgromadzeni podzielili się, składając sobie życzenia noworoczne.

-Rozmawialiśmy o wyzwaniach na najbliższy czas, między innymi o zbliżających się tegorocznych wyborach parlamentarnych. Szeroko omawiano także aktualną sytuację polityczną i gospodarczą kraju – mówi Sylwia Leyk, szefowa powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz radna Sejmiku Województwa Pomorskiego.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*