Kartuzy. Radny Kriger interweniuje ws. działania poczty

Kartuzy. Radny Kriger interweniuje ws. działania poczty

„Chciałbym poznać Wasze odczucia dotyczące obsługi w placówkach” – apeluje w mediach społecznościowych kartuski radny Tyberiusz Kriger, który postanowił podjąć interwencję, związaną z działaniem Poczty Polskiej. Tym samym rajcę interesuje też kwestia dostarczania przesyłek w różnych częściach gminy Kartuzy.

Tyberiusz Kriger, jeden z aktywnych kartuskich radnych opublikował dziś w mediach społecznościowych wpis, dotyczący jego zainteresowania działaniem Poczty Polskiej na terenie gminy. Radny, jak podkreśla, wsłuchuje się w potrzeby mieszkańców, związane z działaniem poczty.

Chciałbym dowiedzieć się bardziej szczegółowo, jak wygląda dostarczanie przesyłek w różnych rejonach naszej gminy. Ponadto chciałbym poznać Wasze odczucia dotyczące obsługi w placówkach zwraca się do mieszkańców T. Kriger. – Wszelkie uwagi, ale także pomysły i usprawnienia proszę przesyłać do końca tygodnia mailowo na adres tkriger@rada.kartuzy.pl, albo w wiadomości prywatnej na mój publiczny profil na Facebooku.

Reklamy

Zobacz również: Tyberiusz Kriger, radny gminy Kartuzy – o budżecie na rok 2023, „specyficznej” bieżącej kadencji samorządowej oraz o tym, czy sprawdza urzędników

Radny dodaje, że wszelkie zgłoszenia w tej sprawie zostaną przekazane do kierownictwa odpowiedniego szczebla. Wierzy też, że wspólnymi siłami w miarę możliwości uda się parę rzeczy usprawnić”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*