Kartuzy. Przedsiębiorcze kaszubskie kobiety na pierwszym spotkaniu. Zobacz zdjęcia!

Kartuzy. Przedsiębiorcze kaszubskie kobiety na pierwszym spotkaniu. Zobacz zdjęcia!

Pierwsze spotkanie przedsiębiorczych kobiet z Kaszub już za nami! Wzięły w nim udział panie, reprezentujące różne profesje zawodowe – finanse, inwestycje, a także beauty czy branża artystyczna. Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Działajmy globalnie, wspierając się lokalnie” i, jak zapewniają jego inicjatorki, kolejne odbędą się już wkrótce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Zgodnie z naszą zapowiedzią, pod koniec zeszłego tygodnia w Kawiarni „Perełka” w Kartuzach odbyło się pierwsze „Spotkanie przy Kawie” w ramach działalności Klubu Kaszubskich Kobiet, którego inicjatorkami były Aleksandra Cieszyńska i Edyta Szulist. Mottem spotkania było: „Działajmy globalnie, wspierając się lokalnie”.

-Spotkanie trwało około dwóch godzin. Każda z pań, które wzięły w nim udział, opowiedziała o sobie, a mianowicie czym zajmuje się zawodowo, co ją skłoniło do przyjścia na spotkanie i jakie ma oczekiwania wobec klubu – opowiada A. Cieszyńska. – Wśród kobiet, które pojawiły się w piątek w „Perełce”, znalazły się panie z branży finansowej, artystycznej, beauty, rękodzieła, nieruchomości, architektury krajobrazu, handlu oraz inwestycji.

Obecne na spotkaniu kobiety, jak przyznaje nasza rozmówczyni, jednogłośnie podkreślały, że brakuje im spotkań w kobiecym towarzystwie w naszym regionie w myśl zasady, iż „nikt nie zrozumie kobiety, tak jak druga kobieta”. Wśród obecnych znalazły się zarówno osoby z dużym doświadczeniem w prowadzeniu przedsiębiorstwa, jak też te, które dopiero zaczynają swoją przygodę, związaną z budowaniem własnej firmy.

-Wypracowaliśmy zagadnienia, jakie będą poruszane na kolejnych spotkaniach: inwestowanie, zarządzanie budżetem, tematy związane z pewnością siebie, wystąpieniami publicznymi, budowaniem marki osobistej, wizerunku, psychologi, zarządzaniem sobą w czasie oraz wiele innych istotnych zagadnień – dodaje A. Cieszyńska. Poniżej zdjęcia ze spotkania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*