Kartuzy. Nauka pole dance w „stolicy Kaszub”!

Kartuzy. Nauka pole dance w „stolicy Kaszub”!

Pole dance, czyli tzw. taniec na rurze to ciekawa dyscyplina sportowa dla kobiet, sprzyjająca dobrej kondycji, wzmocnieniu wszystkich partii ciała, a także budowaniu pewności siebie – o tym przekonuje nas Aleksandra Kobiela, właścicielka Gold Dream Studio w Kartuzach, a także instruktorka tego tańca. Chciałabyś wziąć udział w zajęciach? Przeczytaj artykuł!

Jak podkreśla Aleksandra Kobiela, właścicielka Gold Dream Studio w Kartuzach oraz instruktorka tańca na rurze, pole dance  od 2017 uznawany jest za dyscyplinę sportową, która łączy elementy tańca, akrobatyki i gimnastyki.

-Na zajęciach nabieramy kondycji, wzmacniamy wszystkie partie ciała, pracujemy nad sylwetką oraz rozciągnięciem, a co najważniejsze nad budowaniem pewności siebie i poczuciem własnej wartości – mówi A. Kobiela. – Przy okazji również poznajemy nowe osoby. Trzeba pamiętać, że pasja łączy ludzi, więc często „na rurce” znajduje się przyjaciół na całe życie.

Reklamy

Gold Dream Studio działa od stycznia bieżącego roku. Jego właścicielka zaznacza, że jej kursantki to wspaniałe osoby, zaś na zajęciach nie mają znaczenia takie aspekty jak wygląd, wiek czy waga. A. Kobiela podkreśla wręcz, że „na rurce” nie liczą się kilogramy i każdy, nawet jeśli waży trochę więcej, sobie poradzi.

-Pole dance jest zarówno dla osób, które regularnie uprawiają sport, jak również dla tych, którzy na co dzień pracują za biurkiem kontynuuje Aleksandra Kobiela. – Co prawda wokół tzw. tańca na rurze krąży zły stereotyp, jednak jest on tak naprawdę w 100 procentach niesłuszny – jak wspomniałam na początku to dyscyplina sportowa, o której po prostu jeszcze za mało się mówi.

Przygoda Aleksandry Kobieli z tańcem na rurze zaczęła się w ten sposób, iż przyjaciółka wyciągnęła ją na pierwsze zajęcia tego typu. Początkowo również nie wiedziała, czego się spodziewać, gdyż nigdy wcześniej nie miała z tą dyscypliną do czynienia.

-Po kilku zajęciach jednak wiedziałam już, że kiedyś będę stała na miejscu instruktorki. Do tego dążyłam małymi krokami – opowiada A. Kobiela. – Od razu zakochałam się w pole dance i tak już zostało. Cieszę się, że teraz mogę tą miłością zarażać innych.

Właścicielka Gold Dream Studio podkreśla, że przyszłościowo nie jest zamknięta na propozycje pokazów tańca na rurze. Chcesz zacząć swoją przygodę z pole dance? Zadzwoń pod nr: 723 082 406 lub odwiedź tę stronę na Facebooku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*