Kartuzy. Krzysztof Ibisz na wielkim otwarciu „Neonetu”. Zobacz wideo!

Kartuzy. Krzysztof Ibisz na wielkim otwarciu „Neonetu”. Zobacz wideo!

Już w czwartek w uroczystym otwarciu sklepu „Neonet” w Kartuzach weźmie udział sam Krzysztof Ibisz. Popularny celebryta poinformował o tym w mediach społecznościowych, zapowiedział również konkurs dla klientów sklepu. Ponadto pierwsze 80 osób, które odwiedzi „Neonet” w dniu otwarcia otrzyma bony rabatowe o wartości 50 i 100 zł. Tego nie można przegapić!

Krzysztofa Ibisza chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych już w najbliższy czwartek odwiedzi Kartuzy. A to za sprawą uroczystego otwarcia nowego, większego sklepu „Neonet” w Kartuzach, który teraz będzie mieścił się w obiekcie handlowym przy ulicy Gdańskiej 49 (po drugiej stronie ulicy).

W mediach społecznościowych pojawiło się wideo, w którym celebryta zapowiada organizację w dniu otwarcia sklepu specjalnie przygotowanego przez niego quizu, zatytułowanego „Gra w Neonet”, w którym każdy będzie mógł wziąć udział. Co należy zrobić, aby zagrać w grze?

Reklamy

Trzeba wyciąć i wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się w GAZETCE PROMOCYJNEJ sklepu. Uczestnicy muszą wymyślić chwytliwe hasło reklamowe, promujące markę „Neonet”. W czwartek uzupełnione zgłoszenie należy wrzucić do urny konkursowej, znajdującej się w kartuskim salonie „Neonet”. Zgłoszenia będą przyjmowane do godziny 17.

10. autorów najlepszych haseł zostanie zakwalifikowanych do „Gry w Neonet”, która rozpocznie się o godzinie 18. Ponadto pierwsze 80 osób, które odwiedzi sklep „Neonet” w dniu otwarcia, otrzyma bony rabatowe o wartości 100 i 50 zł (pierwsze 50 osób – 100 zł, kolejne 30 osób – 50 zł). Poniżej wideo z Krzysztofem Ibiszem, jakie trafiło do sieci.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*