Kartuzy. Grażyna Czubala rezygnuje ze stanowiska prezesa SM „Kaszuby”

Kartuzy. Grażyna Czubala rezygnuje ze stanowiska prezesa SM „Kaszuby”

„Z nieskrywaną satysfakcją pragnę też poinformować, że zostawiam Spółdzielnię w dobrej kondycji finansowej” – informuje Grażyna Czubala w opublikowanym dziś oświadczeniu, zgodnie z którym z końcem 2022 roku kończy ona pracę w Spółdzielni Mieszkaniowej „Kaszuby” w Kartuzach. Autorka oświadczenia była prezesem kartuskiej spółdzielni przez ostatnie 10 lat.

Dziś (30.12.2022 r.) jest moim ostatnim dniem pracy dla Spółdzielni. Dlatego chciałabym serdecznie podziękować za współpracę, ciekawe wyzwania zawodowe, jak i cenne wskazówki, którymi się Państwo ze mną dzielili przez ostatnie 10 lat – czytamy na samym początku oświadczenia Grażyny Czubali, opublikowanego na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej „Kaszuby” w Kartuzach. – Z nieskrywaną satysfakcją pragnę też poinformować, że zostawiam Spółdzielnię w dobrej kondycji finansowej, o czym niejednokrotnie informowaliśmy na naszej stronie internetowej.

Dowodem na to, jak twierdzi Grażyna Czubala, są wyniki z przeprowadzonej lustracji pełnej działalności spółdzielni oraz badania sprawozdania finansowego wykonane przez biegłego rewidenta.

Reklamy

-Na przestrzeni mojej 10-letniej działalności docieplone zostały 42 budynki mieszkalne oraz oświetlenie zostało wymienione na energooszczędne. Efekty docieplenia odczuwacie już Państwo we własnych lokalach, które są zdecydowanie cieplejsze kontynuuje dotychczasowa prezes spółdzielni. – W całych zasobach Spółdzielni zamontowane zostały nowe altany śmietnikowe, które wyposażono w nowe pojemniki na odpady komunalne. Wyremontowane zostały chodniki oraz powstały nowe place zabaw. Przeprowadzono remonty kotłowni własnych Spółdzielni, a także stopniowo wykonywano naprawy cząstkowe i całkowite dachów budynków mieszkalnych, co spowodowało zmniejszenie ilości zgłaszanych przez mieszkańców usterek.

Grażyna Czubala dodaje też, że dzięki dociepleniom budynków oraz remontom kotłowni udało się pozyskać dla spółdzielni dodatkowe środki pieniężne w postaci tzw.”białych certyfikatów”.

Zobacz również: Rusza zbiórka podpisów nad zwołaniem nadzwyczajnego „walnego”

O sprawach, związanych z kartuską spółdzielnią mieszkaniową, pisaliśmy kilkakrotnie na łamach zKaszub.info. Były one również przedmiotem dyskusji podczas jednej z sesji Rady Miejskiej w Kartuzach, na której głos zabrali burmistrz Mieczysław G. Gołuński oraz radny Andrzej Borzestowski.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*