Kartuzy. Dominik Czajka nowym trenerem Cartusii

Kartuzy. Dominik Czajka nowym trenerem Cartusii

Po głośnym odejściu z klubu Przemysława Cecherza, nowym trenerem Cartusii został Dominik Czajka, który dotąd związany był m. in. z Lechią Gdańsk. Tymczasem echa odejścia dotychczasowego trenera nie milkną, a na stronie kartuskiego klubu widnieje informacja, że to zarząd postanowił rozwiązać z nim współpracę w związku z „brakiem realizacji postawionych mu celów”.

Nowym trenerem III ligowej drużyny Cartusii został 44-letni Dominik Czajka. Jak czytamy na stronie klubu, trener od lat związany był z Lechią Gdańsk, w której jako piłkarz przez 9 młodzieńczych lat występował w drużynach juniorskich, a potem w seniorach.

W swojej przygodzie z dorosłą piłką ma też epizody we Flocie Świnoujście czy Kotwicy Kołobrzeg. Od 2004 roku jest trenerem, który przez większość czasu szkolił młodzież w Lechii Gdańsk.

Reklamy

Był także koordynatorem akademii tego klubu. W piłce seniorskiej trenował rezerwy Lechii Gdańsk. Dominik Czaja zajął miejsce Przemysława Cecherza, który, jak pisaliśmy wczoraj, zdecydował się zakończyć współpracę z klubem.

Zobacz również: Afera bukmacherska z klubem Cartusia w tle? Trener odchodzi…

Echa jego decyzji nie milkną, a to za sprawą tzw. afery bukmacherskiej, w którą, według ogólnopolskich mediów, zamieszany może być klub Cartusia. Do myślenia daje bowiem dość wymowny wpis Przemysława Cecherza na Twitterze, związany z odejściem z kartuskiego klubu.

-Jestem człowiekiem, który nigdy nie chce mieć nic wspólnego z nieczystym sportem – napisał. Dziękuję wszystkim osobom, które wraz ze mną walczyły o jak najlepszy wynik sportowy zespołu, a z pozostałymi nie chciałbym się już spotkać.

Na stronie klubu Cartusia zaś napisano, że „zarząd klubu, wobec braku realizacji postawionych mu celów, postanowił rozwiązać współpracę z trenerem”.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*