Kartuzy. Do jutra mogą zgłaszać się kandydaci na dyrektora KCK

Kartuzy. Do jutra mogą zgłaszać się kandydaci na dyrektora KCK

Chcesz mieć wpływ na obraz wydarzeń kulturalnych w Kartuzach? Kandyduj na stanowisko dyrektora Kartuskiego Centrum Kultury. Osoby zainteresowane muszą jednak się spieszyć, bowiem zgłoszenia przyjmowane są do jutra.

Przypominamy, że jutro upływa termin zgłaszania kandydatur na stanowisko dyrektora Kartuskiego Centrum Kultury. Jak już pisaliśmy i jak informował burmistrz Kartuz w programie „Pretekst do rozmowy„, dotychczasowa dyrektor Aleksandra Maciborska-Pytka przechodzi na emeryturę, w związku z czym trwają poszukiwania jej zastępczyni bądź zastępcy.

Oferty można składać do środy 6 października 2021 do godz. 15:30.

Reklamy

Mile widziane m.in. doświadczenie w pracy w podmiocie działającym w obszarze kultury lub edukacji lub turystyki lub sportu lub prowadzeniu własnej działalności artystycznej, kreatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność, kultura osobista, znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem pozabudżetowych środków finansowych, w tym środków z programów Unii Europejskiej.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach: sprawdzenie ofert pod względem formalnym bez udziału kandydatów oraz rozmowa kwalifikacyjna i wybór kandydata.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*