Kartuzy. Debata, na którą wszyscy czekają, już po świętach!

Kartuzy. Debata, na którą wszyscy czekają, już po świętach!

Czterech kandydatów na burmistrza Kartuz już we wtorek po świętach wielkanocnych weźmie udział w debacie wyborczej. Początek o godz. 12 w Kartuskim Centrum Kultury. Przyjdziecie?

Przypomnijmy, że o urząd burmistrza Kartuz ubiegają się: obecny włodarz Mieczysław Grzegorz Gołuński, Andrzej Dawidowski, obecnie przewodniczący Rady Miejskiej, Andrzej Bystron, radny pow. kartuskiego oraz Jacek Richert, radny Rady Miejskiej. Debatę zaplanowano we wtorek na godzinę 12 w Kartuskim Centrum Kultury.

Zobacz również: Bardzo wyrównane starcie w debacie wyborczej w Żukowie

Debata organizowana jest przez następujące media lokalne – zKaszub.info, Express Kaszubski oraz Kurier Kaszubski. Relacjonować będzie ją też portal Kartuzy.info. Debata jest otwarta dla mieszkańców, będzie transmitowana również na żywo w internecie, a poprowadzi ją, podobnie jak w przypadku debaty w Żukowie, Marta Goluch, konferansjerka, dziennikarka muzyczna i wokalistka jazzowa.

Reklamy

Zobacz również: Marta Goluch: „Trochę nam się Polska podzieliła na festiwale w Sopocie i Opolu…”

Oprócz Jacka Richerta, pozostali trzej kandydaci byli naszymi gośćmi w programie „Brodacz pyta”. Poniżej można obejrzeć wywiady z każdym z nich!

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*