Kartuzy. Cyrk Arena wkrótce w „Stolicy Kaszub”!

Kartuzy. Cyrk Arena wkrótce w „Stolicy Kaszub”!

Już 15. raz Agnieszka i Mirosław Złotorowiczowie mają zaszczyt zaprosić do swojego Cyrku Arena na nowe, ekscytujące widowisko 2022. 2-godzinny spektakl zapewni najwyższe doznania artystyczne, zarówno małym jak i dużym widzom. Do „stolicy Kaszub” cyrk zawita już pod koniec września, a bilety będzie można wygrać w konkursie. Zobacz szczegóły oraz plakat wydarzenia!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dyrekcji cyrku powstał spektakl dla widzów od lat 2 do 102. Goście będą mieli okazję podziwiać prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie.

W programie 2022: widowiskowe akrobacje na wrotkach, skoki na trampolinie na wysokość kilku metrów, napowietrzne ewolucje na sztrabatach i linie pionowej, zmysłowy pokaz tańca na maszcie pionowym, ekwilibrystyka na wałkach i bardzo rzadko spotykane w cyrkach akrobacje na linie luźnej.

Reklamy

Nie zabraknie oczywiście komika. W tej roli Johnattan Fublee. Niebawem odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będą bilety na Cyrk Arena w Kartuzach. Szczegóły znajdziesz wkrótce na fanpage’u cyrku na Facebooku!

Narodowy Polski Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni sztuką cyrkową. „Arena” to bowiem nie tylko spektakl godny polecenia, ale również bajkowa oprawa świetlna, styl i elegancja pod namiotem.

Przyjdź na najlepsze widowisko cyrkowe w Polsce i przekonaj się sam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*