Kartuzy. Andrzej Dawidowski kandydatem na burmistrza Kartuz: „Moja kampania będzie głosem wielu ludzi…”

Kartuzy. Andrzej Dawidowski kandydatem na burmistrza Kartuz: „Moja kampania będzie głosem wielu ludzi…”

Do grona pretendentów o fotel burmistrza Kartuz dołączył Andrzej Dawidowski, obecnie przewodniczący Rady Miejskiej w Kartuzach. „Stanowisko Haliny Steinka wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej również skłoniło mnie do podjęcia tego wyzwania” – komentuje. Nieoficjalnie mówi się, że lista kandydatów na włodarza „stolicy Kaszub” będzie jeszcze dłuższa.

Przypomnijmy – niedawno Andrzej Bystron, radny pow. kartuskiego oświadczył, że będzie kandydował na burmistrza Kartuz. Teraz do listy pretendentów o fotel szefa kartuskiego magistratu dołączył Andrzej Dawidowski, obecnie przewodniczący Rady Miejskiej. Nieoficjalnie mówi się też o innych kandydatach – więcej na ten temat już wkrótce. Dlaczego A. Dawidowski zdecydował się ubiegać o funkcję burmistrza „stolicy Kaszub”?

-Decyzja o kandydowaniu dojrzewała we mnie stosunkowo długo, a wiadomo, że do wyborów samorządowych idzie się z całym komitetem wyborczym. To właśnie rozmowy na spotkaniach roboczych przekonały mnie do takiej decyzji, ponadto stanowisko Haliny Steinka wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej również skłoniło mnie do podjęcia tego wyzwania – mówi Andrzej Dawidowski. – Moja kampania będzie głosem wielu ludzi tworzących KWW Checz dla Miasta i Wsi.

Zobacz również: Mirosława Lehman, była burmistrz Kartuz: „Panie Gołuński, niech Pan się wreszcie weźmie za robotę…”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*