Jutro rolnicy znów protestują. Jest apel policji do kierowców

Jutro rolnicy znów protestują. Jest apel policji do kierowców

Z uwagi na zorganizowane przez środowisko rolnicze zgromadzenie publiczne na drogach gminy Kartuzy i Żukowo ograniczony będzie ruch samochodów. Rozpoczęcie zaplanowane jest jutro na godzinę 9 w Kartuzach.

Jutro od godziny 9 z uwagi na zorganizowane zgromadzenie publiczne na drogach gmin Kartuzy i Żukowo mogą wystąpić utrudnienia dla zmotoryzowanych. Mowa przede wszystkim o odcinku pomiędzy miejscowościami Kartuzy – Żukowo, gdzie ruch kołowy może być spowolniony przez pojazdy wolnobieżne.

W związku z tym od godziny 12.30 kierowcom jadącym trasą Chwaszczyno – Kościerzyna zalecamy, aby kierowali się na drogę prowadzącą przez Miszewo – Pępowo – Leźno – Lniska – Przyjaźń – Skrzeszewo Żukowskie i Babi Dół.

Reklamy

Kierowcom jadącym trasą Gdańsk – Kartuzy sugerujemy, aby omijali Żukowo i kierowali się w stronę Leźna – Pępowa – Miszewa – Przodkowa. Natomiast kierowcom korzystającym z trasy Gdańsk – Kościerzyna sugerujemy objazd przez Leźno – Lniska – Przyjaźń – Skrzeszewo Żukowskie i Babi Dół.

Kierowcy chcący jechać z Kartuz do Kościerzyny powinni kierować się na Brodnicę Górną i Stężycę.

Tego dnia na trasach będą czuwać policjanci, którzy w razie dużych utrudnień w ruchu będą kierować na objazdy. Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów, którzy w przypadku znacznych utrudnień będą kierowali ruchem. Jednocześnie mundurowi apelują do wszystkich o większą cierpliwość i opanowanie oraz jeśli to możliwe, zmianę ewentualnych planów i gdy nie ma konieczności, o nie wyjeżdżanie na drogi, na których odbywać się mają protesty.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*