fot. materiały prasowe ira.art.pl

Red Lips i IRA gwiazdami tegorocznego Jarmarku Kaszubskiego!

Jarmark Kaszubski to jedna z najważniejszych imprez letnich, która od wielu lat odbywa się w naszym powiecie. W czasie dwudniowej imprezy gościło już wiele popularnych artystów. Tegorocznymi gwiazdami będzie zespół Red Lips oraz IRA.

jarmark kaszubski 2019
fot. materiały prasowe ira.art.pl

Jarmark Kaszubski to nieodłączny punkt letniego kalendarza imprez plenerowych powiatu kartuskiego. Jest to świetna okazja do spotkania, zapoznania się twórczością regionalistów oraz wypiekami i działalnością kół gospodyń. Jednak Jarmark Kaszubski to też wieczorne koncerty. W ubiegłym roku na kartuskiej scenie wystąpił zespół Enej i Big Cyc. W tym roku posłuchać będzie można zespołu Red Lips oraz IRA.

Rockowy Jarmark Kaszubski 2019

Tegoroczny Jarmark Kaszubski odbędzie się w dniach 27-28 lipca. W sobotni wieczór na scenie pojawi się zespół Red Lips. Jest to polski zespół muzyczny wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową. Grupa powstała w 2010 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Łukasza Lazera i piosenkarki Joanny Lazer. W 2011 roku wzięli udział w I edycji talent show Must Be the Music. Tylko muzyka, gdzie dotarli do półfinału. Szerszej publiczności znani są przede wszystkim z hitów „To co nam było”, „Hej Joe” oraz „Zanim odejdziesz”.


 

W niedzielę na scenie pojawi się zespół IRA, którego z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, założony w 1987 w Radomiu przez gitarzystę Kubę Płucisza. Przez ponad 30 lat działalności wydali jedenaście albumów, wielokrotnie goszcząc na szczytach list przebojów.

Jeden Komentarz

  1. Wspaniale!!!Rewelacyjnie!!!Z pewnością z ekipą zawitamy do Kartuz na koncert IRY, bo każdy ich występ, to profesjonalizm, fantastyczna muzyka, potężna dawka pozytywnej energii i super kontakt z publicznością 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*