Gościem "Na dywaniku" był Jacek Słupecki, partia Razem

Jacek Słupecki, partia Razem – „Na dywaniku” [22.11.2018]

Późna jesień i zima to czas, kiedy w niektórych miejscach oddycha nam się coraz trudniej. Czy dbamy o jakość naszego powietrza? Co zrobić, aby polepszyć nasze warunki do oddychania? Rozmawiamy o sytuacji powietrza na Pomorzu i w powiecie kartuskim oraz wynikach wyborów do Sejmiku Województwa Pomorskiego. Gościem programu „Na dywaniku” jest Jacek Słupecki, partia Razem.

Gościem "Na dywaniku" był Jacek Słupecki, partia Razem
Gościem „Na dywaniku” był Jacek Słupecki, partia Razem

„Na dywaniku” – Jacek Słupecki

Późna jesień i zima to czas, kiedy w niektórych miejscach oddycha nam się coraz trudniej. Czy dbamy o jakość naszego powietrza? Co zrobić, aby polepszyć nasze warunki do oddychania? Rozmawiamy o sytuacji powietrza na pomorzu i w powiecie kartuskim oraz wynikach wyborów do Sejmiku Województwa Pomorskiego. Gościem programu „Na dywaniku” jest Jacek Słupecki, partia Razem.

„nie ma czym oddychać…”

O potrzebie kontroli i przeciwdziałaniu efektom smogu, mówił w wywiadzie m.in. Mirosław Kuczkowski – Przewodniczący Rady Gminy Sierakowice.

Reklamy

– Sądzę, że ważną kwestią jest ekologia. Przed nami jesień, potem zima, a wtedy – zwłaszcza w Sierakowicach – nie ma czym oddychać, powietrze jest bardzo zanieczyszczone. Należałoby wprowadzić zmianę systemu ogrzewania – wyjaśniał M. Kuczkowski.

Jeden Komentarz

  1. Pingback: J. Słupecki: Miałem spore nadzieje co do programu Czyste Powietrze, niestety PiS całkowicie położył ten temat - zKaszub.info

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*