W minioną niedziele już po raz trzeci odbył się Turniej FIFA organizowany przez Młodzieżową Grupę Doradczą przy Wójcie Gminy Przodkowo. Turniej jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Atmosfera panująca podczas turnieju była bardzo miła, aczkolwiek nie zabrakło gry pełnej emocji i rywalizacji, szczególnie w czasie trwania finału. Po zaciętej walce, na najniższym miejscu podium stanął Maciej Halman. Na miejscu drugim uplasował się Karol Arendt. Zwycięzcą został Paweł Głowienka.




![Rewitalizacja Kartuz: warsztaty z mieszkańcami [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/04/Rewitalizacja-Kartuz-warsztaty-z-mieszkancami-ZDJECIA-150x150.jpg)

![Żeglarski Puchar Kaszub 2016: X Mistrzostwa Kaszub na finał [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/09/Zeglarski-Puchar-Kaszub-2016-X-Mistrzostwa-Kaszub-na-final-ZDJECIA-150x150.jpg)




Najnowsze komentarze