HIT 2016 dla Żukowa. Burmistrz odebrał statuetkę

Burmistrz Żukowa, Wojciech Kankowski podczas gali Hit Pomorza i Kujaw, która odbyła się na zamku w Gniewie, odebrał statuetkę i tytuł Hit 2016, przyznany gminie Żukowo za działania gminy na rzecz poprawy życia i bezpieczeństwa mieszkańców.

Fot.: UG Żukowo via facebook.comNagrodę gmina otrzymała za budowę nowoczesnego obiektu Ochotniczej Straży Pożarnej i Centrum Zarządzania Kryzysowego w Żukowie.

Zobacz też: Otwarcie remizy w Żukowie [ZDJĘCIA]

Nagrody otrzymały także dwie firmy z terenu gminy Żukowo: Elas-pol z Niestępowa i Auto Miras z Pępowa.

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to konkurs promocyjny organizowany od połowy lat 90. w Wielkopolsce, a od końca lat 90. w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.

W ramach przedsięwzięcia wyłaniane są i promowane szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. W dotychczas rozegranych edycjach konkursu w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim uczestniczyło blisko 2 tysiące firm, urzędów, instytucji i stowarzyszeń.

HIT 2016 to kolejne wyróżnienie, które w ciągu zaledwie kilku ostatnich dni obierał Wojciech Kankowski. Przypomnijmy, iż burmistrz Żukowa został niedawno „Dżentelmenem Roku”!

Skomentuj: HIT 2016 dla Żukowa. Burmistrz odebrał statuetkę

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*