Najmłodsi pasowani na żłobkowicza w GUCIO w Kiełpinie

Najmłodsi pasowani na żłobkowicza w GUCIO w Kiełpinie

W Żłobku „Gucio” w Kiełpinie odbyło się uroczystość pasowania na żłobkowicza połączona z otwarciem nowej części żłobka przeznaczonej dla 20 maluszków w wieku od 4 m-cy do 3 lat.

IMG_2431

Zdjęcie 1 z 10

W Żłobku „Gucio” w Kiełpinie odbyło się uroczystość pasowania na żłobkowicza połączona z otwarciem nowej części żłobka przeznaczonej dla 20 maluszków w wieku od 4 m-cy do 3 lat. Po uroczystym przecięciu wstęgi i poświęceniu nowego Żłobka, maluszki razem z rodzicami złożyły uroczyste ślubowanie.

Następnie Dyrektor Magdalena Sikora dużym, kolorowym, zaczarowanym lizakiem dokonała aktu pasowania na żłobkowicza. Przysięga została przypieczętowana odciskiem palca maluszka. Rodzice mieli natomiast za zadanie po wypiciu soku z cytryny uśmiechnąć się do swego dziecka. Po pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Maluszki wspólnie z rodzicami wzięły udział w zabawie i zatańczyły piosenkę pt. „Tupu tup po śniegu” i „My jesteśmy krasnoludki”. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń dla dzieci jak i rodziców.

Dyrektor podziękowała wszystkim zgromadzonym za przyjęcie zaproszenia, pogratulowała rodzicom tak wspaniałych pociech, a dzieciom życzyła wielu wspaniałych chwil w nowo otwartym żłobku oraz zaprosiła na słodki poczęstunek.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*