Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie [ZDJĘCIA]

Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie [ZDJĘCIA]

W dniach od 11 do 15 lutego 2019 roku odbywały się zajęcia feryjne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie.

DSC_0430

Zdjęcie 1 z 22

W dniach od 11 do 15 lutego 2019 roku odbywały się zajęcia feryjne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie. W ramach tych zajęć uczestnicy mogli wziąć m.in. udział w zajęciach artystycznych prowadzonych przez Panią Sylwię Birr, podczas których uczyli się m.in. niezwykle trudnej techniki malowania na szkle, spotkali się z Panem Dzielnicowym Posterunku Policji w Sulęczynie by porozmawiać o bezpieczeństwie.

Uczestnicy zajęć wzięli udział w wyjazdach do „Koszałkowa” by skorzystać z zimowych atrakcji – zjazdów na oponach „snowtubbing”, do „Kistonu” na Kręgle i do Kina „Remus” w Kościerzynie na film pt. „Chłopiec z burzy”. Można było wziąć także udział w zajęciach pokazowych karate – shotokan na Hali Sportowej w Sulęczynie, gdzie wszyscy obecni mieli okazję poznać różne formy rozgrzewki przed trenowaniem sztuk walki, a także zobaczyli układy w wykonaniu uczniów Klubu Karate Shotokan z Lęborka. Dodatkowo w ramach zajęć organizowanych podczas ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie, Szkole Podstawowej w Podjazach, Szkole Podstawowej w Węsiorach i Zespole Szkół w Mściszewicach można było obejrzeć spektakl teatralny pt. „Lodowa Kraina” w wykonaniu Studia Teatralnego „KRAK-ART.” z Krakowa.

Ferie zimowe zostały zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie przy finansowym współudziale Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i przy pomocy wolontariuszy Karoliny Pela i Kamila Kujda.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*