Gm. Stężyca. Nagrano teledysk do zimowej piosenki Kaszubskiej Influencerki. Kiedy premiera?

Gm. Stężyca. Nagrano teledysk do zimowej piosenki Kaszubskiej Influencerki. Kiedy premiera?

Kaszubska Influencerka z przytupem rozpoczęła rok 2023, jeśli chodzi o realizację kolejnych muzycznych przedsięwzięć. Dziś nagrano ujęcia do jej nowego teledysku – tym razem będzie to piosenka o zimie, a w klipie zobaczymy znane w gminie Stężyca atrakcje turystyczne. Premiera, jak zapowiada regionalistka, lada dzień!

Jeszcze nie opadły emocje po najnowszym teledysku Karoliny Stankowskiej, czyli Kaszubskiej Influencerki, zatytułowanym „Dziewczyny Kaszubskie”, a już trwają prace nad kolejnym. Co istotne, premiera nowego klipu prawdopodobnie odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

Nowa piosenka opowiadać ma o zimie, a teledysk do niej w całości zrealizowano w gminie Stężyca. Ujęcia nagrywano m. in. na terenie słynnego Koszałkowa, stadniny Kolano w Szymbarku oraz pobliskich lasach. Znajdzie się na nich również Jezioro Ostrzyckie.

Reklamy

Zobacz również: Nowy teledysk Kaszubskiej Influencerki już na YouTube

-Teledysk będzie ukazywać atrakcje zimowo-turystyczne na Kaszubach – zapowiada Karolina Stankowska. – Tekst napisał oczywiście Tomasz Fopke. Utwór powstał w grudniu, ale z kręceniem ujęć do teledysku czekaliśmy na odpowiednią pogodę.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*