Z salą Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach od początku swojego istnienia, związane są kartuskie zapasy. Tym razem powodem spotkania było zdobycie v-ce mistrzostwa naszego kontynentu przez Gevorga Sahakyan.
Z salą Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach od początku swojego istnienia, związane są kartuskie zapasy. W krótkim czasie dwukrotnie była miejscem przywitania medalisty najwyższej rangi europejskich i światowych zawodów.
Tym razem powodem spotkania było zdobycie v-ce mistrzostwa naszego kontynentu przez Gevorga Sahakyan. Wiele ciepłych słów, życzeń i gratulacji od przedstawicieli Rady Miejskiej w Kartuzach, trenerów i kolegów z sekcji.
Widać, że takie sukcesów wzbudzają w nas spore emocje i są dla wszystkich powodem do dumy. Dodatkowymi gośćmi tym razem były zawodniczki koszykówki wraz z trenerem Arkadiuszem Blok.
Wyróżnione zostały także zawodniczki: Paulina Rejter, Dominika Konkel, Aurelia Godzińska i Agnieszka Stankowska, które w minioną sobotę zdobyły swoje nieco skromniejsze medale o które musiały stoczyć poważne boje. Okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć, na pewno ciekawych rozmów to dzisiaj, a od jutra wchodzimy w stały reżim treningowy, który jest podstawą do osiągania podobnych wyników.








![Poseł Janusz Śniadek, PIS – „Na Dywaniku” [14.03.2018]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/03/Janusz-Śniadek-Na-Dywaniku-2018-zKaszub-info-150x150.jpg)
![Kacper Klasa wywalczył medal w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/03/morena_wega_zukowo_002-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze