Fot. Piotr Smoliński

Galeria Refektarz w Kartuzach: wystawa „Wiosna Młodych”

Galeria Refektarz w Kartuzach zaprasza na wystawę pt. „Wiosna Młodych”, na której znajdują się prace studentów Akademii Sztuk Pięknych z Gdańska, z pracowni prof. Piotra Józefowicza. Zobacz zdjęcia!

wiosna_mlodych_kartuzy_001

Zdjęcie 1 z 18

fot.: Piotr Smoliński/ UM Kartuzy

Galeria Refektarz w Kartuzach to klimatyczne miejsce. W miniony piątek w jej murach   otwarta została wystawa „Wiosna Młodych 2017″ studentów Akademii Sztuk Pięknych z Gdańska z pracowni prof. Piotra Józefowicza.

Zobacz też:  Kartesko Skra. Gala z Maciejem Miecznikowskim [ZDJĘCIA]

Wernisaż wystawy studentów gdańskiej ASP  uświetnił koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kartuzach. Zagrali Antoni Szyman (z akompaniamentem Joanny Lisińskiej) i Magdalena Mazurek oraz zespół kameralny w składzie Antonina Łukaszczyk, Agnieszka Marszak, Alicja Heron.

W zabytkowych wnętrzach Galerii Refektarz można obejrzeć prace Michała Laskowskiego, Evy Martin Frances, Martyny Baranowicz, Łukasza Ławrynowicza, Marty Cwujdzińskiej, Alicji Piechoty, Aleksandra Hewelta, Magdaleny Klimkiewicz, Sofii Jackiewicz, Natalii Dobkowskiej, Karoliny Pielak, Emilii Jamrozik, Patryka Różyckiego, Jakuba Cerny.

Ekspozycję można oglądać do 15 kwietnia br., od wtorku do piątku w godzinach 10-16, w soboty i niedziele od 10 do 14.   W poniedziałek Galeria Refektarz jest nieczynna. Kolejny wernisaż odbędzie się tydzień później.

Skomentuj: Galeria Refektarz w Kartuzach: wystawa „Wiosna Młodych”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*