Festiwal Młodzieży w Żukowie na sportowo i artystycznie [ZDJĘCIA]

Festiwal Młodzieży odbył się 14 czerwca w hali żukowskiego ZSZiO. Uczniowie liceum wraz z gośćmi z innych gimnazjów razem bawili się i konkurowali. Zobacz zdjęcia!

festiwal_mlodziezy_023

Obraz 1 z 59

fot. Alicja Hinc

Na IX Gminny Festiwal Młodzieży przybyli gimnazjaliści z Przyjaźni, Leźna, Żukowa i Chwaszczyna. Młodszym kolegom towarzyszyli uczniowie liceum z Żukowa. Imprezę poprowadził nauczyciel języka polskiego Robert Redlicki.

Uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych, a także popisać się w trakcie występów artystycznych. Solowe występy dały uczennice: Kinga z Leźna i Natalia z Żukowa. Pierwsza z nich sama akompaniowała sobie na keyboardzie.

Sporym zainteresowaniem cieszył się kabaret grupy Czeremuchy. Żukowska grupa teatralna przedstawiła 2 skecze. Specjalnie na tę okazję do szkoły przybył jej tegoroczny absolwent, aktor grupy i ceniony w powiecie recytator – Sławomir Dawidowski.

Zobacz też: Festiwal Biegowy we Wdzydzach: trzy dni pełne endorfin [ZDJĘCIA]

Oprócz występów uczniowie mierzyli się w quizie sportowym, a także kalamburach i konkurencjach sprawnościowych. Nie zabrakło smakołyków, wszyscy uczniowie mogli częstować się truskawkami, kanapkami i słodyczami.

Skomentuj: Festiwal Młodzieży w Żukowie na sportowo i artystycznie [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*