Dzień Matki i Ojca w Przodkowie stał się okazją dla najmłodszych do pochwalenia się talentem tanecznym fot. Elżbieta Lejk /zKaszub.info

Tańcem, śpiewem i recytacją najmłodsi z Przodkowa uczcili Dzień Matki i Ojca

Dzieci z klas „0” ze Szkoły Podstawowej w Przodkowie hucznie uczciły Dzień Matki i Ojca. W czasie przedstawienia pochwaliły się talentem oratorskim oraz wokalnym. Na koniec wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki.

Dzień Matki i Ojca w Przodkowie stał się okazją dla najmłodszych do pochwalenia się talentem tanecznym fot. Elżbieta Lejk /zKaszub.info

Dzień Matki i Ojca został bardzo starannie przygotowany przez uczniów klas „0” ze Szkoły Podstawowej w Przodkowie wraz z nauczycielami. Była to okazja by zaprosić oboje rodziców i wręczyć im własnoręcznie przygotowane podarunki. Wszyscy goście mieli okazję obejrzeć wyjątkowe przedstawienie. Zwieńczeniem programu był pokaz tańca, przygotowany przez każdą z klas.

Dzień Matki i Ojca oczami dzieci

Obok Dnia Dziecka jednym z ważniejszych momentów roku jest Dzień Matki i Ojca. Choć święta te obchodzi się osobno, najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Przodkowie postanowili zaprosić oboje rodziców by w humorystycznych scenkach przedstawić ich wyobrażenie o życiu dorosłych. Nie obeszło się bez występów wokalnych. Dzieci jednym chórem śpiewały wiele znanych utworów w różnych wariacjach. Na zakończenie wraz z opiekunem zaprezentowały różne układy taneczne, pośród których nie zabrakło belgijki.

Na Dzień Matki i Ojca, dzieci przygotowały wyjątkowe prezenty fot. Elżbieta Lejk /zKaszub.info

Przybyły na wspólne świętowanie, Wójt Andrzej Wyrzykowski ze swej strony życzył wszystkim obecnym zdrowia, które – jak mówił – jest najważniejsze. Gratulował również wszystkim rodzicom bardzo zdolnych i odważnych dzieci. Na koniec młodzi artyści wręczyli swoim mamom i tatom własnoręcznie przygotowane upominki oraz gorące uściski.Po części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami brali udział w różnych zabawach i konkursach.

[Not a valid template]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*