Dzień Dziecka w Gminie Somonino [ZDJĘCIA]

Dzień Dziecka w Gminie Somonino [ZDJĘCIA]

W dniu 31 maja w Somoninie na stadionie „Radbur” odbył się Dzień Dziecka. W imprezie wzięły udział dzieci ze wszystkich szkół podstawowych, czyli łącznie około 1000 osób. Czekało tam na nich wiele darmowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

[Not a valid template]W dniu 31 maja 2019r. Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz Stowarzyszenie „Przyjazna Wieś Kaszubska” w Somoninie zorganizowali Dzień Dziecka dla wszystkich dzieci z Gminy Somonino na stadionie „Radbur” Sp. z. o. o. przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie. W imprezie wzięły udział dzieci z wszystkich szkół podstawowych – Somonina, Goręczyna, Borcza i Egiertowa, przedszkola w Somoninie oraz rodzice z małymi dziećmi – łącznie około 1000 osób.

Dzieci mogły skorzystać z wielu darmowych atrakcji – zamki, zjeżdżalnie, skakańce, euro bungee, konie i kucyki. Strażacy z OSP Somonino zabezpieczali teren, na którym odbyła się impreza. Dla najmłodszych przygotowano: animacje w wykonaniu Kapelusznika, zabawy muzyczne i taneczne oraz malowanie twarzy. Można było skorzystać z wielu stoisk handlowych. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodki poczęstunek.

Reklamy

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*