Dzieci z Przedszkola „Gucio” celebrują pamięć o narodzeniu Pana Jezusa w Betlejem [ZDJĘCIA]

Dzieci z Przedszkola „Gucio” celebrują pamięć o narodzeniu Pana Jezusa w Betlejem [ZDJĘCIA]

Również dzieci z Przedszkola Niepublicznego Gucio z Kiełpina od najmłodszych lat starają się celebrować pamięć o narodzeniu Pana Jezusa w Betlejem.

20181221_094842

Zdjęcie 1 z 13

Również dzieci z Przedszkola Niepublicznego Gucio z Kiełpina od najmłodszych lat starają się celebrować pamięć o narodzeniu Pana Jezusa w Betlejem. Razem z Paniami, Magdaleną, Agnieszką, Anną i Karolinąprzygotowały Jasełka.  Na spotkanie wigilijne do przedszkola przybyli Rodzice. Od najmłodszych lat trzeba uczyć dzieci, że święta to nie tylko prezenty czy choinka, ale przede wszystkim wspólne spędzanie czasu przesyconego dobrocią, miłością, spokojem, otwartością na drugiego człowieka.  

Ten cudowny nastrój podkreślały świąteczne dekoracje, lampiony i światełka prowadzące do szopki betlejemskiej. Dzieci tak, jak dorośli zadbali o piękną otoczkę Świąt Bożego Narodzenia. W przedszkolu stroiły choinkę, dekorowały pierniki wypieczone przez Panie. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach wyrobu płaskorzeźb gipsowych i jak dzielne Elfy pracowały nad ich upiększeniem, malowaniem i pakowaniem, aby na spotkaniu wigilijnym wręczyć je Rodzicom w podziękowaniu za spędzony wspólnie czas.Maluchy biorący udział w świątecznych przygotowaniach dzięki temu rozumieją głębszy sens świąt.

Dla wielu osób narodziny Dzieciątka Jezus to nadzieje na lepsze dni, a patrzenie  na dorastające dzieci powoduje wzruszenie i radość w sercu. Rodzice serdecznie dziękują Paniom z Przedszkola Gucio za pięknie spędzone chwile.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*