Chmielno. II Chmieleńskie Mistrzostwa w Bowlingu 60+. Zobacz zdjęcia!

Tłusty Czwartek świętowano w tym przypadku po mistrzowsku – po raz drugi dzięki wsparciu Marii i Andrzeja Kostuch poprzez udostępnienie kręgielni w „Wichrowym Wzgórzu” w Chmielnie odbyły się Chmieleńskie Mistrzostwa w Bowlingu 60+.

Gra została rozegrana w dwóch kategoriach – kobiety 60+ oraz mężczyźni 60+. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Za trzy pierwsze miejsca, w każdej z kategorii wręczono puchary.

Tabliczki na pucharach zostały wykonane i ufundowane przez firmę Marcin Plichta Champion Sport. Wśród uczestników rozlosowane zostały upominki od sponsora – Stowarzyszenia Turystyczne Kaszuby (STK).