Bącz. Wkrótce I Wycieczka Rowerowa i Festyn Rodzinny

Bącz. Wkrótce I Wycieczka Rowerowa i Festyn Rodzinny

Zapowiada się weekend pełen atrakcji w Bączu (gm. Kartuzy). Wszystko za sprawą pikniku rodzinnego, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. W programie m. in. wspólna wycieczka rowerowa i spacer Nordic Walking, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy czy darmowy poczęstunek. Zobacz plakat wydarzenia!

Forum Młodej Prawicy oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Jezioranki” z Bącza zapraszają wszystkich mieszkańców Bącza i okolic na I Wycieczkę Rowerową i Festyn Rodzinny, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 24 września w godzinach 15 – 19 na terenie wiejskim przy Jeziorze Bąckim.

-Zaczynamy o godzinie 15 od wspólnego przejazdu rowerowego. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy także krótszą trasę, która będzie można przespacerować. Każdy kto ukończy przejazd rowerowy lub spacer, otrzyma pamiątkowy medal! Zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzenia z nami czasu – mówi Tyberiusz Kriger, prezes Forum Młodej Prawicy.

Reklamy

Po tej części rozpocznie się piknik rodzinny. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Będzie można skosztować pysznych potraw przygotowanych przez KGW z Bącza. Ponadto na najmłodszych czekać będzie dmuchana zjeżdżalnia oraz zabawy z animatorkami. Swoje stoiska wystawią także partnerzy wydarzenia. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

-Przygotowany program jest naprawdę bogaty, Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję, że mieszkańcy i goście zechcą skorzystać z okazji do spotkania i rozmowy w Bączu. Wstęp wolny. Serdecznie wszystkich zapraszam! – dodaje Mirosława Bobkowska, przewodnicząca KGW Jezioranki z Bącza.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*