Już jutro w kartuskim Parku im. Solidarności rozpocznie się I Zlot Food Trucków. Będzie można skosztować potraw z różnych części świata.
Zlot odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (25-26 lipca). Przyjadą najlepsze mobilne restauracje z całej Polski, które swoją różnorodnością serwowanych dań będą rozpieszczać podniebienia smakoszy. Potrawy będą serwowane od godz. 12 do godz. 20. Impreza odbędzie się zgodnie z wytycznymi dla gastronomii podczas pandemii. Organizatorem imprezy jest Liga FoodTrucków i Kartuskie Centrum Kultury.



![Warsztaty językowe w ramach projektu Goethe-Institut „Deutsch PLUS” w ZSP w Sierakowicach [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/10/Goethe-2-150x150.jpg)



![KINO POD GWIAZDAMI na Rynku w Kartuzach [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/08/KINO-POD-GWIAZDAMI-na-Rynku-w-Kartuzach-ZDJECIA-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze