„Wzgórze” znowu zaprasza w swoje progi! Dni Otwarte w ZSZiO w Kartuzach [ZDJĘCIA]

„Wzgórze” znowu zaprasza w swoje progi! Dni Otwarte w ZSZiO w Kartuzach [ZDJĘCIA]

Występy muzyczne oraz taneczne, stoiska poszczególnych klas, a także wiele konkursów i atrakcji. Dzień otwarty w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach nigdy nie oznacza nudy, wręcz przeciwnie. Ósmoklasiści i uczniowie ostatnich klas gimnazjów mieli okazję poznać jeszcze lepiej progi „Szkoły na Wzgórzu”

Dzien Otwarty Na Wzgorzu ZSZiO Kartuzy 2019 - fot. zKaszub.info - IMG_0161

Zdjęcie 3 z 61

Pierwszy Dzień Wiosny, czy też jak kto woli „Dzień Wagarowicza” to okazja z której chętnie korzystają szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu kartuskiego do organizacji dnia otwartego. Tego dnia uczniowie szkół podstawowych odwiedzili m.in. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, czyli popularne „Wzgórze”. 

CZYTAJ TEŻ: #WzgórzeMożliwości, czyli Dzień Otwarty w ZSZiO w Kartuzach

Tam na uczniów czekali już uczniowie-przewodnicy, którzy oprowadzili ich po placówce, a także opowiedzieli jak to jest uczyć się w ZSZiO w Kartuzach. Przygotowane także specjalne stanowiska, na których zaprezentowano profile klas, które dostępne są w ofercie szkoły, zarówno liceum, technikum, jak i szkoły branżowej. Przedstawiono także koła zainteresowań, czy klub wolontariatu. Nie zabrakło również wielu wydarzeń i występów. Uczniowie mieli okazję wysłuchać utalentowanych uczniów szkoły, wystąpili także absolwenci, odbyły się pokazy taneczne, a wielu obecnych chętnie brało udział w „belgijce”. 

Reklamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*