Tegoroczny Wielki Przejazd Rowerowy był wyjątkowy. Uczestniczyło w nim tysiące rowerzystów, rolkarzy i deskarzy między innymi z Tczewa, Kartuz, Wejherowa i innych pomorskich miejscowości. Zobacz zdjęcia!
Zobacz też: Wielki Przejazd Rowerowy: start w Kartuzach [ZDJĘCIA]
Wielki Przejazd Rowerowy odbył się w tym roku już po raz dwudziesty. Był jubileuszowy, rekordowy i wyjątkowy. Organizatorzy w tym roku postanowili wprowadzić kilka istotnych zmian. Zmienili trasę przejazdu przez Gdańsk i miejsce finału imprezy. Przenieśli koncerty wewnątrz peletonów. Nowością był też Peleton Zachodni, który po raz pierwszy wyruszył z Kartuz do Trójmiasta.


![Wielki Przejazd Rowerowy: z Kartuz przez Żukowo do Gdańska [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/06/przejazd_rowerowy_022-150x150.jpg)
![Wielki Przejazd Rowerowy: start w Kartuzach [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/06/Wielki-Przejazd-Rowerowy-start-w-Kartuzach-ZDJECIA-150x150.jpg)

![Konferencja Mieczysława Gołuńskiego w sprawie II etapu obwodnicy Kartuz [TRANSMISJA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/06/04062018_konferencja_burmistrza_ws_obwodnicy-1-150x150.jpg)
![Skład Rady Gminy Sierakowice [WYBORY 2018]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/10/1-XXXIX-Sesja-Sierakowice-1024x683-150x150.jpg)


Najnowsze komentarze