W drugim odcinku podcastowych pogadanek z cyklu „A co powiesz o…?” Adrian Balin dzieli się swoimi przemyśleniami na temat polskiej polityki, a także mentalności tych, którzy stoją na czele rządu. Zachęcamy do odsłuchania podcastu!
Tag: podcast
„A co powiesz o…?” – problemach covidowych
W pierwszym (na portalu zKaszub.info) odcinku „A co powiesz o…?” Adrian Balin, dziennikarz radiowy i podróżnik skupia się na problemach i doświadczeniach, związanych z jego zachorowaniem na Covid-19. Zachęcamy do odsłuchania podcastu! Masz własne propozycje tematów, jakie mogłyby zostać poruszone w „A co powiesz o…?” Daj znać!

