W środę, 19 grudnia w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Wybickiego w Staniszewie odbył się Kiermasz Świąteczny pod hasłem „Pomagając innym – pomagasz i sobie!”. Uczniowie szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie.
W środę, 19 grudnia w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Wybickiego w Staniszewie odbył się Kiermasz Świąteczny pod hasłem „Pomagając innym – pomagasz i sobie!”. Uczniowie szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie. Wyjątkowo gromkimi brawami nagrodzono jasełka przygotowane przez gimnazjalistów oraz księdza Jerzego, który wcielił się w postać szatana. Odśpiewano tradycyjne kolędy, jak i te mniej znane piosenki świąteczne. Stoiska z pięknie wykonanymi ręcznie ozdobami zachęcały do kupowania, a w trakcie całego kiermaszu skorzystać było można z kawiarenki ze słodkim poczęstunkiem. W trakcie całego kiermaszu odbywała się również aukcja szopek bożonarodzeniowych i ozdób świątecznych. Kiermasz zakończono kolędą w wykonaniu nauczycieli. Wszystkie środki pozyskane w trakcie imprezy trafią do uczniów pod postacią nagród i pomocy dydaktycznych.
Organizatorami kiermaszu była Rada Rodziców oraz Szkoła Podstawowa im. gen. J. Wybickiego w Staniszewie.




![Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2017: zawody na Pustkach Cisowskich [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/05/biegi_gorskie_gdynia_-896_800x533-150x150.jpg)

![Kryminał w zakonnym, kartuskim klimacie… Autor „Bez rozgrzeszenia” spotkał się z czytelnikami z Kartuz [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1439-150x150.jpg)
![Noc Muzeów w Kartuzach 2018 [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/05/noc_muz_muz_kasz_45-150x150.jpg)



Najnowsze komentarze