Morena-Wega Żukowo znów na topie! Zapaśnicy z medalami! [ZDJĘCIA]

Morena-Wega Żukowo znów na topie! Żukowscy zapaśnicy mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami! Medale przywieźli z Janowa Lubelskiego, gdzie odbywał się Puchar Polski Kadetów, oraz z Mistrzostw Rosji Weteranów. Zobacz zdjęia

IMG_0832

Zdjęcie 2 z 4

Morena-Wega Żukowo: nasi zawodnicy na  Pucharze Polski Kadetów

Morena-Wega Żukowo wiosenne starty rozpoczęła od udziału w Pucharze Polski Kadetów, który odbywał się od 31 marca do 2 kwietnia w Janowie Lubelskim. Żukowski klub reprezentowało trzech zawodników. Ta skromna liuzebnie reprezentacja zajęła drużynowo 8 miejse. W zawodach startowało 51 klubów.

Na wysoką pozycję drużyny wpływ miało zwycięstwo Grzegorza Kunkela w kat. wag 54 kg. Mateusz Hirsz niestety przegrał walkę o trzecie miejsce, Dawid Sawicki zakończył swoje zmagania na 11 pozycji.

Zobaz też:  TV z Kaszub rozmawia z Andrzejem Wrońskim [WIDEO]

Morena-Wega Żukowo: Andrzej Wroński znów niepokonany

W sobotę w Kaleningradzie odbyły się otwarte Mistrzostwa Rosji Weteranów.  Startowało 8 zawodników z Polski, czterech z Kaszub. Andrzej Wroński wygrał swoją kategorię wagową  i kategorię open, zdobywając pas mistrza wszechwag. Na podium stanęli także Jerzy  Formela, Rafał Rasielewski, Wojciech Dunst zdobywając brązowe medale.

Skomentuj: Morena-Wega Żukowo znów na topie! Zapaśnicy z medalami! [ZDJĘCIA]