Społeczność rodziców, dzieci i nauczycieli kartuskiej „dwójki” zapełniła dziś po brzegi salę widowiskową Kartuskiego Centrum Kultury, a to ze względu na koncert charytatywny „Dzieci Dzieciom”, corocznie organizowany przez szkołę. Nie zabrakło emocjonujących licytacji i ciekawych świątecznych występów reprezentantów każdej z klas. Zobacz zdjęcia i wideo!






































































![Dariusz Zelewski, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach – „Na dywaniku” [13.03.2019]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/03/Dariusz-Zelewski-2019-Na-Dywaniku-zKaszub.info_-150x150.jpg)


![Strongman Maciej Hirsz sezon zakończył zwycięstwem w Sierakowicach [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/09/sierakowice2-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze