Korn na Festiwalu Legend Rocka w Słupsku

Wczytuję mapę...

Data/Czas
15/08/2017
20:00

Lokalizacja
Amfiteatr Dolina Charlotty

Kategoria


Koncert kultowej kapeli Korn już 15 sierpnia! Koncert legendarnej grupy z pewnością przyciągnie do Charlotty dziesiątki tysięcy ludzi! Wielka okazja na posłuchanie na żywo gwiazd rocka!

Korn jest amerykańską grupą, która gra alternatywny metal. Działają od 1993 roku i niezmiennie zachwycają oryginalnością brzmienia. Aktualnie w skład zespołu wchodzą:

  • gitarzysta James „Munky” Shaffer
  • gitarzysta Brian „Head” Welch
  • basista Reginald „Fieldy” Arvizu
  • perkusista Ray Luzier 
  • wokalista Jonathan „JDevil” Davis

Przejdź do: Cropp Baltic Games 2017

Korn ma na swoim koncie 12 płyt. Osiem z nich ma status platynowej płyty, a wszystkie znalazły się w Top 10 najbardziej prestiżowej listy Top 200 amerykańskiego tygodnika Billboard.

Połączenie metalu z rockiem, rapem, czy też hip-hopem nadało grupie oryginalnego brzmienia. Tym samym stali się oni przedstawicielami nowego gatunku, zwanego nu metal.

Autorem cenionych tekstów jest wokalista Jonathan „JDevil” Davis, który często opisuje w nich własne doświadczenia, np. z dzieciństwa. 

Zespół słynie z bardzo ekspresyjnych koncertów, które porywają publiczność. Grali już trasy z takimi gwiazdami jak: Metallica, Ozzy Osbourne, System of a Down, Limp Bizkit.

Ceny biletów wahają się w zależności od miejsca od 150 do 250 zł. Dostępne na www.legendyrocka.pl

fot.mat.organizatora

Korn na Festiwalu Legend Rocka w Słupsku