Bieg św. Dominika: Bieg Elity wygrał Dmytro Laszyn [ZDJĘCIA]

Bieg św. Dominika to festiwal biegowy, w ramach którego odbyły się miedzy innymi Mistrzostwa Polski na 10 km oraz Bieg Elity Mężczyzn – LOTOS CUP. W zawodach wystartowało 46 zawodników. Zobacz zdjęcia!

bieg_sw_dominika_-2383_1200x800

Zdjęcie 1 z 48

Bieg Elity Mężczyzn wygrał Ukrainiec Dmytro Laszyn, który 10 km przebiegł w czasie 29 minut i 30 sekund. Mistrzostwo Polski wywalczył Szymon Kulka, zawodnik ULKS Lipniki. Na metę dotarł jako drugi z czasem o trzy sekundy gorszym od zwycięzcy. Bieg na trzecim miejscu ukończył Tomasz Grycko z UKS Bliza Władysławowo. Jego wynik to 29 minut i 40 sekund. Kenijczyk Edwimn Melly znalazł się na czwartej pozycji (0:29:48).

W ramach sobotniej imprezy biegowej odbyły się biegi mężczyzn i kobiet na 5 km, wyścigi wózkowiczów (3,76 km), zawody VIP-ów (940 m) oraz bieg dla wszystkich chętnych (1200 m).

Skomentuj: Bieg św. Dominika:  Bieg Elity wygrał Dmytro Laszyn [ZDJĘCIA]