Najlepsi zawodnicy i sportowcy LZS z Pomorza [WYNIKI]

W miniony weekend zakończył się XVI Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców i trenerów województwa pomorskiego LZS. W śród najlepszych są między innymi szkoleniowcy oraz zawodnicy z Kartuz i Luzina. Publikujemy listę najlepszych trenerów, sportowców i nadziei olimpijskich.

Fot.: GOSRiT Luzino

– Wśród wyróżnionych trenerów  nie zabrakło przedstawicieli KTS-K GOSRiT Luzino. Nagrody otrzymali: Sylwester Piątek trener II ligowych piłkarek oraz Rafał Karcz wychowawca licznych medalistów mistrzostw Polski w kickboxingu – informuje Piotr Klecha, prezes KTS-K GOSRiT Luzino. – Ponadto wśród nadziei olimpijskich znalazły się nasze sportsmenki: piłkarki : Ewelina Pielowska, Joanna Kożyczkowska, Anna Miszka, Julia Damps –  zdobywczynie srebrnego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Nowym Sączu, tenisistki stołowe: Magda i Kasia Płotka piąta drużyna w Polsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krośnie oraz kickboxerka, reprezentantka Polski .

Z okazji 70-lecia Pomorskiego Związku Piłki Nożnej KTS-K GOSRiT Luzino otrzymał Złote Odznaki PZPNza wkład w rozwój piłki nożnej

Zobacz też: Energa Athletic Cup: dwa medale dla klubu Damroka z Chmielna

10 najlepszych trenerów:

1. BARTŁOMIEJ PRYCZKOWSKI – zapasy klasyczne – GKS CARTUSIA Kartuzy

2. DARIUSZ MALECKI – kolarstwo – GKS CARTUSIA Kartuzy

3. JAROSŁAW ŚCIGAŁA – lekka atletyka – ULKS TALEX BORYSŁAW Borzytuchom

4. JERZY OPARA – kajakarstwo – MKS PIAST Człuchów

5. DARIUSZ KUTEŁŁO – lekka atletyka – MLKS BASZTA Bytów

6. RYSZARD RÓŻYCKI – lekka atletyka- LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ Skórcz

7. PAWEŁ LUDWICHOWSKI – unihokej – ENERGA OLIMPIA Osowa

8. SYLWESTER PIĄTEK – piłka nożna – KTS-K GOSRiT Luzino

9. SEWERYN MURAWSKI – zapasy – LUKS OLIMPIK Lubichowo

10. RAFAŁ KARCZ – kickboxing – KTS-K GOSRiT Luzino

Puchary i torby sportowe otrzymali także młodzieżowcy w kategorii – nadzieja olimpijska:

1. ZUZANNA KALBARCZYK – KTS-K GOSRiT Luzino

2. ANDRZEJ ŁASKI – LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz

3. LESZEK GINTER – ULKS TALEX BORYSŁAW Borzytuchom

4. DANIEL KRYZEL – ULKS TALEX BORYSŁAW Borzytuchom

5. PAWEŁ ZABŁOCKI – ZKS LZS Miastko

6. PIOTR ZABŁOCKI – ZKS LZS Miastko

7. JULIA DAMPS – KTS-K GOSRiT Luzino

8. EWELINA PIELOWSKA – KTS-K GOSRiT Luzino

9. JOANNA KOŻYCZKOWSKA – KTS-K GOSRiT Luzino

10. ANNA MISZKA – KTS-K GOSRiT Luzino

11. MAGDA GŁODEK – ULKS OLIMPIK Lubichowo

12. KATARZYNA PŁOTKA – KTS-K GOSRiT Luzino

13. MAGDALENA PŁOTKA – KTS-K GOSRiT Luzino

14. KLAUDIA SZYMCZAK – LKS Nadwiślanin Kwidzyn

15. NATALIA TALARSKA – LKS Nadwiślanin Kwidzyn

10 najlepszych sportowców:

1. KRYSTIAN FORMELA – zapasy klasyczne – GKS CARTUSIA Kartuzy

2. SZYMON SAJNOK – kolarstwo – GKS CARTUSIA Kartuzy

3. AGNIESZKA BOROWSKA – lekka atletyka – LKS ZANTYR Sztum

4. DOMINIKA NOWAKOWSKA – lekka atletyka – LKB BRACI PETK Lębork

5. ANDRZEJ ROGIEWICZ – lekka atletyka – LKS ZANTYR Sztum

6. NORMAN ZEZULA – kajakarstwo – MKS PIAST Człuchów

7. RAFAŁ KOWNATKE – lekka atletyka – LLKS ZIEMI PUCKIEJ Puck

8. BEATA TOPKA – lekka atletyka – ULKS TALEX – BORYSŁAW Borzytuchom

9. RADOSŁAW JANKOWSKI – lekka atletka – MLKS BASZTA Bytów

10. SZYMON GAJDA – lekka atletyka – LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ Skórcz

Skomentuj: Najlepsi zawodnicy i sportowcy LZS z Pomorza  [WYNIKI]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*