Jubileuszowa Gala Sportu w Luzinie [ZDJĘCIA]

Jubileuszowa Gala Sportu odbyła się w sobotę 2 grudnia 2017 roku w murach luzińskiej hali. W uroczystości udział między innymi trenerzy Wojciech Łazarek i Paweł Janas oraz prezes Pomorskiego ZPN i Krzysztof Malinowski z PZPN.

 

Galę prowadził Piotra Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino, który wraz  z wójtem Jarosławem Wejerem oraz przewodniczącym rady gminy Bartłomiejem Formelą wręczył ponad  200  nagród i podziękowań. Ponadto najmłodsi sportowcy otrzymali ponad 550 świątecznych upominków, ufundowanych przez luziński samorząd.

Zobacz też:

Poniżej lista sponsorów, osób i instytucji, którzy otrzymali nagrody i podziękowania.

Przyjaciele Luzińskiego Sportu:

Główni sponsorzy i darczyńcy:

  1. Jarosław Wejer – Wójta Gminy Luzino
  2.  Rada Gminy Luzino – Bartłomiej Formela Przewodniczący Rady
  3. Gabriela Lisius – Starosta Powiatu Wejherowskiego – nagrodę odebrał  etatowy członek zarządu, Jacek Thiel
  4. RAFAŁ KĘDZIORA firma WIKĘD od lat wspierająca nie tyko piłkę seniorską 
  5. MARIUSZ MASZOTA EL PROFESSIONAL od lat jeden z największych darczyńców, bez którego pomocy nie była by możliwości rozwoju piłki młodzieżowej w Luzinie
  6. Lotos – mecenas programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem
  7. ZYGMUNT KLEBA – TARTAK KLEBA  – sponsor główny GOSRiT 2004
  8. WITOLD SKIBA   – PREZES PKS GDYNIA S.A. prezes Pomorskiej Komunikacji Samochodowej dzięki pomocy, którego piłka kobieca może się u nas rozwijać
  9. ADAM GALAS  – DYREKTOR PKS GDYNIA S.A.
  10. WITOLD BRESKA U WITKA, wpierający nasz klub od początku istnienia, obecnie główny sponsor GOSRiT 2003/04 oraz sekcji tenisa stołowego
  11. WOJCIECH MURAWSKI Blu Media, główny sponsor tegorocznego cyklu Ogólnopolskich Turniejów Kaszub Cup
  12. TOMASZ BOCHEŃSKI PIŁKARSKA PRZYSZŁOŚĆ Z LOTOSEM
  13. KRZYSZTOF MALINOWSKI   PZPN
  14. MACIEJ KOWALCZUK DYREKTOR DEPARTAMENTU SPORTU URZEDU MARSZALKOWSKIEGO WOJEWODZTWA POMORSKIEGO
  15. MARIUSZ KALISZEWSKI Nadleśnictwo Strzebielino z siedzibą w Luzinie
  16. Jan Trofimowicz wiceprzewodniczący POMORSKIE ZRZESZENIE LZS
  17. PAWEŁ JANAS, wieloletni trener reprezentacji Polski, koordynator programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem
  18. WOJCIECH Łazarek wieloletni trener reprezentacji Polski, który kilkakrotnie szkolił trenerów na naszych obiektach
  19. RADOSŁAW MICHALSKI PREZES POMORSKIEGO ZPN
fot. GOSRiT Luzino

Przyjaciele Luzińskiego Sportu

Sponsorzy:

1.             MICHAŁ SZMYTKE          SAN TECH

2.            LUCYNA FUHRMANN   DOKO

3.             LUBA GRACZYK                SKLEP SPORTOWY

4.             MIROSŁAW KOPACZ     PROTEL

5.             PIOTR WAGA                    WP WAGA

6.             IRENEUSZ KANDZORRA                ENERGOBUD

7.             JÓZEF FORMELA              TRANSPORT CIĘŻAROWY

8.             JÓZEF KANDZORRA        SKLEP ZOOLOGICZNY PUPIL

9.             JÓZEF FORMELA              GS SIERAKOWICE

10.           KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI            EUROCAST

11.           MAREK MAŁASZYCKI    ZHU

12.           KRZYSZTOF GORDZIEJ   TRAMPKARZE.PL

13.           ROMAN KONKOL            TECH ROM

14.           RYSZARD BIAŁK               G. EN. GAZ

15.           ZYGMUNT DUDEK          BANK SPÓŁDZIELCZY W KROKOWEJ

16.           STANISŁAW BACH          STASIU BUS

17.           MARCIN SEMERLING     SEMERLING SECURITY

18.           KINGA BLOKUS                 PIERNIKI BAJKA

19.           STANISŁAW ENGELBRECHT        RADNY GMINY LUZINO

20.           Agnieszka Klebba           ABAT

fot. GOSRiT Luzino

 

Sponsorzy  IV ligowej drużyny Wikęd Luzino:

  1. Prezes Rafał Kędziora- Wikęd :
  2. Mariusz Maszota – El professional
  3. WWWGlass –  Wiesław Labuda
  4. PHU Stalmar – Mariusz Bojka
  5. Rotor Pan Paweł Hapaniuk i  Pan Leszek Glaza
  6. Auto Naprawa Rafał Bladowski
  7. Szkło-Mar Marian Szlaga

Nagrody Rady Gminy za wybitne osiągnięcia w sporcie w 2017 roku

  1. Marta Kąkol – multimedalistka oszczepniczka, Reprezentantka Polski, Nadzieja Olimpijska
  2. Zuzanna Kalbarczyk – medalistka Mistrzostw Polski , Europy i Świata w kickboxingu
  3. Paulina Stenka – medalistka Mistrzostw Polski w kickboxingu
  4. Filip Stark – medalista Polski z kickboxingu
  5. Magda Płotka – reprezentantka Województwa pomorskiego w tenisie stołowym
  6. Katarzyna Płotka – reprezentantka Województwa pomorskiego w tenisie stołowym
  7. Szymon Landowski – kapitan drużyny GOSRiT/ el professional , zwycięzców finału wojewódzkiego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS
  8. Nikola Kankowska – bramkarka, reprezentantka Województwa Pomorskiego 
  9. Ewelina Barra – kapitan drużyny dziewcząt, IV drużyna Polski w finale krajowym Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS
  10. Weronika Mutke – mistrzyni Polski w sportach walki Koluchstyl
  11. Milena Fajter – medalistka Mistrzostw Polski w koluchstyl

Nagrody Rady Gminy dla trenerów i działaczy

  1. Rafał Karcz – trener sekcji kickboxingu, trener Reprezentacji Polski
  2. Waldemar Płotka – trener i kierownik sekcji tenis stołowy
  3. Wiesław Szmidtka – trener GKS Luzino – sekcja Biegi na Orientację

 

Nagrody Rady Gminy dla opiekunów drużyn Ligi Sołeckiej

  1. Witold Dąbrowski – organizator ligi
  2. Mirosław Joskowski – Barłomino
  3. Krzysztof Guzman – Kębłowo
  4. Wiesław Konkol – Kochanowo
  5. Zbigniew Tobias – Luzino
  6. Arkadiusz Bieszke – Sychowo
  7. Waldemar Formela – Wyszecino
  8. Daniel Bujak – Zelewo
  9. Wacław Żywicki – Milwino
fot. GOSRiT Luzino

Medale 10-lecia GOSRiT Luzino

Pracownicy, którzy nieprzerwanie od 10 lat pracują w GOSRiT Luzino:

  1. Mirosława Czylkowska
  2. Sabina Rozmarynowska
  3. Detlaf Andrzej
  4. Hanna Doering
  5. Jolanta Dering
  6. Ryszard Grubba

Trenerzy i działacze sportowi, pracujący od 10 lat

  1. Sylwester Piątek, trener pierwszej drużyny GOSRiT 1997
  2. Tomasz Joryn, pierwszy trener GOSRiT 1995/96
  3. Rafał Karcz, założyciel sekcji kickboxingu
  4. Organizator ligi sołeckiej, Witold Dąbrowski
  5. Kierownicy drużyn sołeckich, Wacław Żywicki– Milwino
  6. Zbigniew Tobias– Luzino
  7. Waldemar Formela– Wyszecino
  8. Daniel Bujak – Zelewo
  9. sędzia: Jarosław  Labuda
  10. Wiesław Szmidtka
  11. Stanisław Kąkol
  12. Świetlica Integracyjna „Skrzydło Anioła”

Sponsorzy wspierający GOSRiT Luzino, nieprzerwanie od 10 lat:

  1. Mariusz Maszota– el professional
  2. Rafal Kędziora– Wikęd
  3. Zygmunt Kleba– Tartak Kleba
  4. Witold Breska – u Witka
  5. Bank Spółdzielczy w Korkowej
  6. Nadleśniczy Mariusz Kaliszewski
  7. Piotr Waga– WP WAGA

Instytucje i organizację wspierające od 10 lat luziński sport

  1. Jarosław Wejer– Wójt Gminy Luzino
  2. Rada Gminy Luzino– Przewodniczący rady   Bartłomiej Formela
  3. Starostwo Powiatowe w Wejherowie– Starosta Gabriela Lisius
  4. Ks. Andrzej Galiński proboszcz parafii MBR Luzino
  5. Dyrektor SP 2, , Radny Powiatu Wejherowskiego  Kazimierz Bistroń
  6. Sławomir Miotk– prezes OSP Luzino
  7. Pani Urszula Topp  
  8. GOK Luzino – dyrektor Krystyna Potrykus
  9. SP Luzino – dyrektor Dariusz Rompca

Pierwsi organizatorzy imprez , którzy od początku jej istnienia do dnia dzisiejszego angażują się w ich organizację

  1. Mariusz Stenka– sołtys Barłomino
  2. Paweł Hinz, dawnej nieformalny kierownik dzikich kębłowskich drużyn, dzisiaj trener i pracownik GOSRiT
  3. Adam Olejniczak, który zaczynał od organizacji turniejów dla ministrantów, co zaowocowało w 2013 roku zorganizowaniem Mistrzostw Polski Ministrantów, chyba największej imprezy jaka dotychczas zorganizowaliśmy
  4. Olaf Dramowicz, członek zarządu pomorskie ZPN, współorganizator pierwszych imprez na naszej hali

 

Podziękowania dl najbliższych współpracowników, odpowiedzialnych za rozliczanie projektów i organizacje życia sportowego:

  1. Izabela Piątek
  2. Paweł Radecki
  3. Maks Graczyk,
  4. Roksana Klecha
  5. Oskar Marszał
  6. Wojciech Miłosz
  7. Lucyna Mach
  8. Rafał Węglarek

Zobacz też: Igrzyska Dzieci: tenisowy sukces uczniów SP nr 2 w Kartuzach w wojewódzkim finale [ZDJĘCIA]

Trenerzy :

  1. Grzegorz Lisewski
  2. Maciej Pliński
  3. Sylwester Piątek
  4. Rafał Kaczmarczyk
  5. Paweł Radecki
  6. Paweł Hinz 
  7.  Wojciech Krasucki
  8. Semak Grzegorz
  9. Karol Piątek
  10. Paweł Buzała
  11. Piotr Jasielski
  12. Mateusz Cytryniak
  13. Mariusz Kaliszewski
  14. Tomasz Kotwica
  15. Jakub Drabik
  16. Tomasz Joryn
  17. Maksym Graczyk
  18. Rafał Freitag
  19. Piotr Sonnenberg
  20. Waldemar Płotka
  21. Rafał Karcz
  22. Piotr Kotłowski
  23. Wiesław Szmidtka
  24.  Magda Kołacz
  25. Patryk Kotłowski

 

Nagrody za awans do IV ligi, zawodnicy Wikęd Luzino

  1. Maciej Bank
  2. Paweł Buzała
  3. Michał Dąbrowski
  4. Wojciech Kalkowski
  5. Karmazyn Hennadii       
  6. Maksymilian Kenner
  7. Kędziora Marcin
  8. Kędziora Rafał
  9. Korzyczkowski Maciej
  10. Korzyczkowski Michał
  11. Kotwica Tomasz
  12. Maszota Marcin
  13. Mienik Dariusz
  14. Murakowski Łukasz
  15. Opłatkowski Krystian
  16. Piątek Karol
  17. Pliński Maciej
  18. Pranga Artur
  19. Roppel Adrian
  20. Rutkowski Paweł
  21. Semak Grzegorz
  22. Tobiaski Jakub
  23. Toruńczak Mariusz

Nagrody dla piłkarek GOSRiT Luzino, IV drużyna w Polsce podczas finału krajowego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka LZS

  1. Ewelina Barra
  2. Wiktoria Domańska
  3. Julia  Fajter
  4. Milena Fajter
  5. Nikola Kankowska
  6. Natalia Klas
  7. Andżelika Kotłowska
  8. Bernadetta Landowska
  9. Samuela Landowska
  10. Rozalia Langa
  11. Nikola Małaszycka
  12. Weronika Mutke
  13. Oliwia Potrykus
  14. Kaja Rompca
  15.  Katarzyna Wenta
  16. Oliwia Werra
  17. Weronika Wstfal

Trenerzy:

Sylwester Piątek

Maksym Graczyk

Wojciech Krasucki

Podziękowania dla rodziców młodych sportowców GOSRiT Luzino, którzy w szczególny sposób wspierają na co dzień naszą działalność:

  1. Jerzy Damps 
  2. Jan   Domski 
  3. Adam  Grubba 
  4. Agnieszka Januszewska 
  5. Wioleta Kurowska  
  6. Katarzyna i Mariusz  Labun 
  7. Ewelina  Pobłocka-Oczk
  8. Lech Ruszkowski  
  9. Dariusz Siebert 
  10. Piotr Zdzieblowski – przewodniczący rady rodziców.

Działacze sportowi, kierownicy drużyn sołeckich:

Witold Dąbrowski – organizator ligi

Barłomino – Mirosław Joskowski

Kębłowo – Krzysztof Guzmann

Kochanowo – Wiesław Konkol

Luzino – Zbigniew Tobias

Sychowo – Arek Bieszkie

Wyszecino – Waldemar Formela

Zelewo – Daniel Bujak

Milwino – Wacław  Żywicki

Skomentuj: Jubileuszowa Gala Sportu w Luzinie [ZDJĘCIA]

Jeden Komentarz

  1. Pingback: - zkaszub.info

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*