Wojciech Jaworski (Intuo) inwestuje w gdański rynek nieruchomości

Wojciech Jaworski (Intuo) inwestuje w gdański rynek nieruchomości

Spółka Intuo, której współwłaścicielem jest Wojciech Jaworski, realizuje nowy projekt w samym sercu Wrzeszcza – piękny biurowiec, który stanąć ma […]

Spółka Intuo, której współwłaścicielem jest Wojciech Jaworski, realizuje nowy projekt w samym sercu Wrzeszcza – piękny biurowiec, który stanąć ma w miejscu historycznej stacji benzynowej.
Prace nad nową inwestycją wyruszyły w połowie 2019 roku. Budynek powstaje przy al. Grunwaldzkiej 144 w samym sercu jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Biurowiec staje na miejscu stacji benzynowej Standard, która swoje otwarcie miała w Sylwestra 1931 roku. Budynek biurowo-handlowy liczy sobie ok. 2 tys. m2 powierzchni gotowej do najmu, a także wysokość blisko 20 metrów. Nowa inwestycja dobiegnie końca w przeciągu najbliższych dwóch lat. 6 kondygnacji budynku będzie gotowe do zagospodarowania przez firmy i przedsiębiorców.

Za projekt biurowca odpowiada architekt Paweł Kleczek. Spółka Intuo dba o to, by realizowane przez nią inwestycje dobrze wpisywały się w klimat miasta, a w szczególności w klimat otaczających budynek terenów i budowli.
Nowy biurowiec będzie posiadał parking. Dojazd do niego nie będzie jednak możliwy od strony al. Grunwaldzkiej, ze względu na fakt, że mieszcząca się tam ul. Dekerta nie ma z nią bezpośredniego połączenia. Budynek jednak stanowi świetną inwestycję, ukazującą kierunek rozwoju budownictwa w Gdańsku i Trójmieście.
Wojciech Jaworski inwestuje w kamienicę w Oliwie
To nie jedyna interesująca inwestycja, która ma miejsce na terenie miasta. W Oliwie powstała piękna, kameralna kamienica, która zachwyca klasycznym projektem.
Kamienica znajduje się zaraz naprzeciwko historycznego Parku Oliwskiego, który przyciąga mieszkańców Trójmiasta oraz turystów. Wokół znajduje się wiele terenów zielonych, które umożliwiają swobodną rekreację z rodziną lub samodzielnie. Budynek mieści się w samym centrum Oliwy. W pobliżu znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej oraz SKM. Dodatkowo, budynek mieści się przy ulicy Spacerowej, która to łączy się z gdańską obwodnicą. Świetna lokalizacja i klimat pięknej dzielnicy sprawia, że jest to jedna z ciekawszych kamienic do zamieszkania.

W kamienicy znajduje się 9 apartamentów oraz miejsce na lokal usługowy na parterze. Dodatkowo, mieszkańcy mają dostęp do piwnicy i komórek lokatorskich, parkingu, a także antresoli, które oferują widok na miasto oraz Park Oliwski. Nowe inwestycje zmieniają oblicze Gdańska na lepsze.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*